Bezpłatne seminarium - "Aspekty prawne realizacji projektów dofinansowanych z funduszy europejskich"

Pracodawcy Pomorza i Kujaw we współpracy z Kancelarią Ostrowski i Wspólnicy Sp.K. zapraszają przedsiębiorców na bezpłatne seminarium dotyczące aspektów prawnych realizacji projektów dofinansowanych z funduszy europejskich. Spotkanie odbędzie się w dniu 11.04.2018 r. - rozpoczęcie o godzinie 09:00, Przystań Bydgoszcz, ul. Tamka 2.
Seminarium poprowadzi:
Bartosz Wojtaczka – aplikant radcowski w Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy Sp.K.
Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W latach 2014-2016 odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Od 2010 r. pracował w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Departamentach odpowiedzialnych za realizację Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 i 2014-2020, gdzie zajmował się zagadnieniami z zakresu procedury odwoławczej, pomocy publicznej, instrumentów finansowych oraz wsparcia przedsiębiorców. Uczestnik licznych szkoleń i konferencji poświęconych zagadnieniom z zakresu funduszy unijnych, pomocy publicznej i instrumentów finansowych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. W Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy zajmuje się obsługą spraw z zakresu prawa własności intelektualnej oraz prawa unijnego, w tym szczególności zagadnieniami z zakresu prawa pomocy publicznej oraz funduszy unijnych.
W programie:
- do tanga trzeba dwojga – o relacji między beneficjentem a instytucją udzielającą wsparcia,
- kontrola projektu czyli kto, kiedy i czego będzie wymagał,
- zasada konkurencyjności czyli zamówienia w projekcie,
- zasada trwałości – o co w tym chodzi i co z tego wynika,
- jak wykorzystać zdobytą wiedzę – przegląd harmonogramów naborów wniosków na 2018r.
(Agnieszka Zaremba „Pracodawcy Pomorza i Kujaw”).

Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres: szkolenia@pracodawcy.info.pl do dnia 05.04.2018r. Pierwszeństwo uczestnictwa mają przedstawiciele firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw. O zakwalifikowaniu do udziału decyduje kolejność zgłoszenia. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem zapraszamy do bieżącej rejestracji.

AGENDA SEMINARIUM
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia