Choinka dla Sośna

Na ul. Mostowej w Bydgoszczy zamontowana została nietypowa świąteczna instalacja – „Choinka dla Sośna”. Jest to wizualny efekt prac związanych z akcją charytatywną organizowaną przez naszą firmę członkowską Agencję Reklamową START i Fundację Wytwórnia Marzeń.Celem akcji jest zbiórka funduszy dla Pana Jacka z Sośna, samotnego taty, wieloletniego wolontariusza, człowieka o wielkim sercu. Podczas sierpniowego huraganu niósł pomoc innym, mimo zniszczeń we własnym domu. Dziś sam potrzebuje pomocy, choć nie lubi o tym mówić.


Oryginalność Choinki stworzonej przez Agencję Reklamową START opiera się m. in.
na użytych materiałach, ale także a może i przede wszystkim na symbolicznych gałązkach-cegiełkach, które niosą pomoc poszkodowanej rodzinie. Każdy element Choinki to dar dla Pana Jacka. Wszystko dzięki wspaniałym ludziom: firmom i osobom prywatnym z naszego regionu, które włączyły się w akcję niesienia dobra. Dzięki Panu Markowi Iwińskiemu, Plastykowi Miasta Bydgoszczy choinkę udało się ustawić w samym sercu Bydgoszczy, przy ul. Mostowej.
Świąteczna choinka nawiązuje do zniszczeń, do ogromu tragedii, których doświadczyli mieszkańcy Sośna, ale także, co najważniejsze, wskazuje na znaczenie współpracy
i wsparcia. Współpracy mimo dzielących różnić, mimo działań konkurencyjnych na co dzień.

 

Gratulujemy tej udanej akcji!

 

INFORMACJE o AKCJI "CHOINKA DLA SOŚNA"

 

 

 

 

 

 

 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia