Gala z okazji jubileuszu 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw

Za nami gala jubileuszowa z okazji 25-lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw. To było niezwykłe i prestiżowe, spotkanie zrzeszonych przedsiębiorców z wieloma partnerami reprezentującymi administrację rządową i samorządową, związki zawodowe, instytucje otoczenia biznesu oraz media.

Jubileusz 25- lecia Pracodawców Pomorza i Kujaw to czas publicznego podsumowania naszych bogatych doświadczeń. Od roli mediatora w relacjach ze związkami zawodowymi doszliśmy do funkcji instytucji otoczenia innowacyjnego biznesu. Na przestrzeni minionych dwudziestu pięciu lat staliśmy się organizacją cenioną za umiejętność dialogu społecznego i zaangażowanie w budowę regionalnego systemu innowacyjności. Nie byłoby tego osiągnięcia  bez zaangażowania przedsiębiorców zrzeszonych w naszej organizacji.

Potencjał Pracodawców Pomorza i Kujaw został doceniony przez ogólnopolską organizację Pracodawców RP. W uznaniu za nasze działania sprzyjające rozwojowi przedsiębiorców Andrzej Malinowski Prezydent Pracodawców RP wręczył statuetkę Wektora. Jest to nagroda przyznawana za są za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości. Autorem statuetki Wektora jest bydgoski artysta Michał Kubiak. Wektor symbolizuje człowieka kroczącego z podniesioną głową, który nie zważa na przeszkody i przeciwności losu. 

Wśród  osób składających jubileuszowe życzenia nie mogło zabraknąć przedstawiciela instytucji silnie wpływającej na rozwój gospodarczy regionu. Zbigniew Ostrowski Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego pogratulował członkom organizacji rozwoju i wręczył Pracodawcom Pomorza i Kujaw Srebrny Medal Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Nagroda ta jest przyznawana osobom fizycznym, osobom prawnym, organizacjom oraz stowarzyszeniom krajowym lub zagranicznym za wybitne osiągnięcia lub całokształt działalności na rzecz województwa i jego mieszkańców.

Ostatnie 25 lat to czas wielu zmian politycznych, społecznych i gospodarczych.  Uczestniczyliśmy w budowaniu świadomości obywatelskiej. Doświadczyliśmy też intensywnego rozwoju technologii. Nasze firmy członkowskie zawsze wspierały się w procesie adaptacji do tych zmian.

Podczas gali jubileuszowej wystąpił ceniony mówca inspiracyjny i prelegent zapraszany na największe wydarzenia polskiej sceny biznesowej. Swoją refleksją o potrzebie pozytywnej paranoi podzielił się Andrzej Jacaszek wykładowca ICAN Institute i wydawca „Harvard Business Review Polska”.

Galę zakończyliśmy przebojami muzyki filmowej w jazzowych aranżacjach w wykonaniu Joanny Czajkowskiej – Zoń i  Eljazz Quintet.

Nasza uroczystość jubileuszowa podkreśliła rezultaty dwudziestopięcioletniej współpracy przedsiębiorców w regionie kujawsko-pomorskim.  Serdecznie dziękujemy za wsparcie w jej organizacji sponsorom.

FOTORELACJA Z GALI 17.11.2017

FILM Z GALI 17.11.2017

Sponsor Główny  -  Solbet Sp. z o.o.

Sponsor Złoty: Pojazdy Szynowe PESA Bydgoszcz SA oraz Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o. o.

Sponsor Srebrny:  Wojskowe Zakłady Lotnicze  nr 2 SA, Mentor SA oraz GMG Serwis Michał Gotowski.

Sponsor Brązowy:  

  • Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.,
  • Centrostal Handel Sp. z o.o.,
  • Dealer BMW Dynamic Motors,
  • Przedsiębiorstwo Wielobranżowe EBUD-Przemysłówka Sp. z o.o. ,
  • Firma GOTOWSKI Budownictwo Komunikacyjne i Przemysłowe Sp. z o.o.
  • FOLTEX Modrzejewski Spółka Jawna
  • JS DRUK,
  • POLMASS S.A.
Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia