KLUB PRACODAWCÓW spotkanie networkingowe 08.10.2020, godz. 18:00

Za nami trudny czas organizowania biznesu w czasie pandemii. Z powodu zagrożenia epidemiologicznego na kilka miesięcy wstrzymaliśmy wszelkie spotkania networkingowe dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw. Ale zgłaszacie nam, że tych kontaktów bardzo Wam brakuje … To cieszy!

Dlatego postanowiliśmy rozpocząć nowy cykl spotkań networkingowych, których celem będzie poznawanie nowej wiedzy i osób w Pracodawcach Pomorza i Kujaw. Ruszamy z KLUBEM PRACODAWCÓW w Fabryce Lloyda. Pierwsze spotkanie już 8 października 2020 o godz. 18.00 (ul. Fordońska 156 w Bydgoszczy). Nasze rozmowy poprzedzi krótkie wystąpienie eksperta podatkowego, bowiem Jarosław Ostrowski (Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy) zaprezentuje ulgę podatkową B+R oraz IP Box.

KLUB PRACODAWCÓW w Fabryce Lloyda będzie dla Was dostępny w każdy czwartek o 18.00. W tym dniu co tydzień można spotkać się w grupie pracodawców w celu rozmów o biznesie i nie tylko. Do tego gwarantujemy dobrą muzykę w tle, bowiem w czwartki w Fabryce Lloyda wieczorem zawsze grany jest dobry koncert.

Fabryka Lloyda to nowe miejsce kulturalno- eventowe na mapie Bydgoszczy. Więcej informacji tutaj: https://www.fabrykalloyda.pl/. Zatem spotykamy się w miejscu z dobrym muzycznym klimatem, do tego z poszanowaniem zasad reżimu sanitarnego, zapewniającym możliwość pewnego dystansu społecznego i co ważne – z dużym parkingiem tuż przy wejściu.

Zachęcamy do udziału. Czekamy na potwierdzenia na platformie członkowskiej lub pod adresem biuro@pracodawcy.info.pl

PPIK

Do zobaczenia!

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia