Książka DNA Biznesu pod patronatem Pracodawców Pomorza i Kujaw

Informujemy, że Pracodawcy Pomorza i Kujaw objęli patronatem książkę "DNA Biznesu".

Czy prowadzenie biznesu i szczęśliwe życie mogą iść w parze? Ania Urbańska i Paweł Jarząbek – autorzy „DNA biznesu” – udowadniają, że tak, a na potwierdzenie tego wskazują 19 zasad działania, wypracowanych w ciągu ich ponad dwudziestoletnich karier. Ta pozycja to „must have” dla Ciebie, jeśli posiadasz własną firmę lub marzysz o założeniu swojego biznesu. Stosując najskuteczniejsze strategie i rozwiązania sprawdzone przez ekspertów od funkcjonowania ludzkiego mózgu, masz szansę osiągnąć sukces!

Dzięki narzędziu „DNA biznesu” dowiesz się:
- jak sprawić, żeby Twój biznes zarabiał,
- jak zatrudniać ludzi, którym chce się pracować dla Twojego biznesu,
- jak w ciągu chwili zmotywować się, kiedy nic nie idzie po Twojej myśli,
- jak stać się skutecznym i szanowanym przez zespół szefem,
…oraz jak robić to wszystko w zgodzie ze sobą i na własnych zasadach.

Ale to nie wszystko!

„DNA biznesu” to więcej niż biznesowy poradnik. To pakiet gotowych strategii działania, który odmieni Twoje – nie tylko zawodowe – życie na lepsze.

Książkę możesz kupić tutaj: https://bit.ly/32jpfCn

Uwaga! Dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw przewidziano 10% rabatu.
Aby skorzystać z kodu rabatowego napisz do nas: biuro@pracodawcy.info.pl
Książki, ebook i audiobook zostaną do Ciebie wysłane 18 listopada 2019.

PPIK

O autorach:
Ania Urbańska i Paweł Jarząbek to para nie tylko w biznesie, ale również w życiu. Od ponad 20 lat działają w różnych obszarach przedsiębiorczości, co pozwoliło im dogłębnie poznać i opisać prawa oraz mechanizmy w niej obowiązujące. Ich podejście do biznesu, umiejętności oraz predyspozycje wzajemnie się uzupełniają. Paweł, specjalista od analiz, mocno stąpa po ziemi, za to Ania to kobieta pełna energii, która swoją charyzmą potrafi oczarować każdego. Kolejna ich wspólną pasją jest ludzki mózg i jego działanie. Ania i Paweł sprowadzili do Polski ze Szwajcarii innowacyjną metodę treningową STRUCTOGRAM®, która pomogła juz tysiącom osób. Dzięki książce „DNA Biznesu” wiedza na temat tego, czym jest „gen przedsiębiorczości” i jak go w sobie odkryć, będzie dostępna dla szerokiego grona odbiorców.

Anna Urbańska
Autorka książek, wykładowca akademicki, właścicielka Centrum Edukacyjno-Consultingowego CONCRET (firma członkowska Pracodawców Pomorza i Kujaw), członek zarządu i partner szkoły językowej Instytut Colina Rose. Master Trener Structogramu i jeden z nielicznych na świecie neurocoachów. Jej treningi z wykorzystaniem metodologii STRUCTOGRAM® są w pełni oparte na najnowszej wiedzy z zakresugenetyki.

Paweł Jarząbek
Wykładowca i trener biznesowy z zakresu NeuroMarketingu. Inwestor giełdowy oraz mentor. Wspiera osoby inwestujące podczas indywidualnych sesji mentoringowych. Trener Structogramu oraz współtwórca Projektu Treningowego 3 Kolory Mózgu, narzędzia opartego na genetycznych badaniach naukowych.

https://www.dna-biznesu.pl

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia