KUJAWSKO-POMORSKIE FORUM HR - relacja z 16.05.2018r.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw wspólnie z partnerami zorganizowali drugą edycję KUJAWSKO-POMORSKIEGO FORUM HR. Tematem przewodnim były wyzwania rozwojowe na rynku pracy. Konferencja odbyła się w Hotelu Słoneczny Młyn w Bydgoszczy. 

Podczas pierwszej prezentacji, prowadzonej przez Joannę Brzyską z Randstad Polska, uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób przyciągać i zatrzymać talenty w organizacji na wymagającym rynku. 

Randstad

Prelegentem ze strony toruńskiej firmy NEUCA S.A. był Andrzej Zieliński, który opowiedział jak przebiega proces rekrutacyjny w firmie oraz jakich narzędzi można użyć, aby wybrać odpowiedniego kandydata do pracy. 

Neuca

Konsultant Pracodawców Pomorza i Kujaw  Radosław Ostrówka wskazał, jakie możliwości wsparcia działań rozwojowych możemy wykorzystać dzięki Regionalnemu Funduszowi Szkoleniowemu. 

Pracodawcy Pomorza i Kujaw

W temacie RODO - zmian w ochronie danych osobowych w praktyce HR, wystąpiła Izabela Błaszkiewicz reprezentująca Kancelarię Ostrowski i Wspólnicy.

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy

Ciekawą prezentację na temat cyberzagrożeń w kontekście bezpieczeństwa pracownika przedstawił Marcin Chlebowski z Eximo Project. 

Eximo Project

Iwona Lewicka zaprezentowała autorski program KDR Solutions - New HR 24 czyli Nowoczesny Wizerunek Pracodawcy. 

KDR Solutions

Drugie wystąpienie z ramienia Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy przeprowadziła Joanna Pinkowska, opowiadając o codzienności pracodawcy w świetle zmiany prawa pracy. 

Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy

Dziękujemy prelegentom za wystąpienia oraz wszystkim uczestnikom za obecność podczas KUJAWSKO-POMORSKIEGO FORUM HR.

 

PREZENTACJE:
Jak przyciągnąć i zatrzymać talenty w organizacji na wymagającym rynku - na podstawie REBR 2018 – Joanna Brzyska, Randstad Polska

Od pomysłu do wskaźników talent acquisition w NEUCA – Andrzej Zieliński, NEUCA
Możliwości wsparcia działań rozwojowych z Regionalnego Funduszu Szkoleniowego – Radosław Ostrówka, Pracodawcy Pomorza i Kujaw
RODO - zmiany w ochronie danych osobowych w praktyce HR – Izabela Błaszkiewicz, Ostrowski i Wspólnicy
New HR 24 - Nowoczesny Wizerunek Pracodawcy – Iwona Lewicka, KDR Solutions
Nowy wspaniały świat, czyli codzienność pracodawcy w świetle zmiany prawa pracy – Joanna Pinkowska, Ostrowski i Wspólnicy

Partnerzy

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia