Nagrodziliśmy firmy podczas gali konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019"

Dzisiaj, 08.02.2020 r., podczas uroczystej gali nagrodziliśmy zwycięzców konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019". Kapituła konkursu, składająca się z przedstawicieli administracji, nauki i instytucji otoczenia biznesu, już po raz dziewiętnasty oceniła zgłoszonych kandydatów w oparciu o kryteria, które pozwalają wyłonić najlepszych pracodawców, kierujących się dobrymi praktykami i etyką w relacjach z pracownikami oraz partnerami gospodarczymi, a jednocześnie osiągającymi sukcesy ekonomiczne.
W konkursie warunkiem dostępu była nominacja kandydującej firmy dokonana przez otoczenie gospodarcze. Na podstawie formularzy informacyjnych zgłoszonych przez nominowane firmy kapituła konkursu przyznała przedsiębiorcom nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach: Mikro i Mały Przedsiębiorca, Średni i Duży Przedsiębiorca oraz Innowacyjna Firma.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw uhonorowali laureatów konkursu dyplomami i statuetkami autorstwa bydgoskiego rzeźbiarza Michała Kubiaka. Nagrody w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” wręczył Mirosław Ślachciak – Prezes Zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz Mirosław Kozłowicz – Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy.

PPIK

fot. Agencja Filmowo-Reklamowa AimArt

Laureaci konkursu "Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019":
Kategoria konkursowa - Średni i Duży Przedsiębiorca
- Wyróżnienie za uruchomienie innowacyjnej linii lakierniczej gwarantującej rozwój na rynku producentów opakowań kosmetycznych i zapewniającej nowe miejsca pracy otrzymała firma Politech Sp. z o.o.
Dyplom w imieniu firmy odebrał Jan Nawrocki, Właściciel Politech Sp. z o.o.
- Kolejne wyróżnienie za realizację wielokierunkowych działań charytatywnych wskazujących na społeczną odpowiedzialność firmy otrzymało Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mat-Bud Sp. z o.o. Sp. k.
Dyplom w imieniu firmy odebrał Jacek Rutkowski, Prezes Zarządu Komplementariusza Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Mat-Bud Sp. z o.o. Sp.k.
- Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” w kategorii Średni i Duży Przedsiębiorca za szczególną dynamikę rozwoju na rynku konstrukcji stalowych skutkującą utworzeniem nowych specjalistycznych miejsc pracy otrzymała Belma Accessories Systems Sp. z o.o.
Statuetkę i dyplom w imieniu firmy odebrał Piotr Ślużyński, Prezes Zarządu Belma Accessories Systems Sp. z o.o.
Kategoria konkursowa - Mikro i Mały Przedsiębiorca
- Wyróżnienie za wprowadzanie innowacji produktowych i procesowych połączone ze szczególnym zaangażowaniem w poprawę otoczenia firm rodzinnych otrzymała firma Darpol Sp. z o.o. Sp.k.
Dyplom w imieniu firmy odebrała Aleksandra Jasińska-Kloska, Prokurent Darpol Sp. z. o.o. Sp.k.
- Tytuł główny „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” w kategorii Mikro i Mały Przedsiębiorca za wdrożenie inwestycji zapewniającej wysokie standardy pracy oraz zaangażowanie w edukację młodzieży z zakresu bezpieczeństwa otrzymała firma HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Andrzej Błażejewski, Wiceprezes Zarządu HORUS Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o.
Kategoria konkursowa Innowacyjna Firma
- Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” w kategorii Innowacyjna Firma za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań pomiarowych w kooperacji z partnerami biznesowymi i jednostkami naukowymi otrzymała firma APATOR SA.
Statuetkę i dyplom odebrała w imieniu firmy Monika Pietkiewicz, Rzecznik Prasowy APATOR SA
Ex aequo
- Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2019” w kategorii Innowacyjna Firma za wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań służących rozwojowi elektromobilności z wykorzystaniem potencjału jednostek naukowych i funduszy unijnych otrzymał Zakład Energoelektroniki TWERD Sp. z o.o.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Michał Twerd, Prezes Zarządu Zakładu Energoelektroniki TWERD Sp. z o.o.

PPIKfot. Agencja Filmowo-Reklamowa AimArt

Wyróżnienie specjalne „Firma z Nowym Modelem Biznesowym”
za oparcie strategii działania o rozwój inicjatyw klastrowych na rynku odnawialnych źródeł energii otrzymała firma EPROSUMENT SA.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Cezary Wujciński, Wiceprezes Zarządu EPROSUMENT SA.
Ex aequo
Wyróżnienie specjalne „Firma z Nowym Modelem Biznesowym”
za samodzielne wprowadzanie innowacji na rynku kontenerów stalowych w szczególnych uwarunkowaniach lokalnego rynku pracy otrzymał Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy JK Miłosz Kiedrowski.
Statuetkę i dyplom odebrał w imieniu firmy Miłosz Kiedrowski, Właściciel Zakładu Produkcyjno-Usługowo-Handlowego JK Miłosz Kiedrowski.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sponsorzy gali:
Agencja Reklamowa START - http://www.startart.pl/
Port Lotniczy Bydgoszcz SA - https://plb.pl/

PPIK 

 RELACJA Z WYDARZENIA

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia