Nowi członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 30.10.2017 r. przyjął nowych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku.

 

PAX Sp. z o.o. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Mariolę Kaczmarską;

Firma PAX zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem wszelkich instalacji wysoko i niskoprądowych od fazy projektowania po realizację i uruchomienie. Jest również ściśle związana z branżą automatyki budowlanej, elektryki i elektroniki. Specjalizuje się w obsłudze klienta sieciowego tzn. obsługuje sklepy, galerie oraz magazyny na terenie całej Polski, dla których opracowuje szeroki wachlarz unikalnych rozwiązań technicznych poprawiających ich funkcjonalność, bezpieczeństwo oraz pozwala ograniczyć koszty ich eksploatacji. PAX zapewnia klientom pełen serwis gwarancyjny i po gwarancyjny.

www.pax.biz.pl

 

Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy Marek Szarata reprezentowany przez Właściciela Marka Szaratę;

Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy jest niepubliczną jednostką szkoleniową. Działa na rynku nieprzerwanie od 1998 roku. Na potrzeby szkoleniowe dysponuje salami wyposażonymi w sprzęt multimedialny, gabinetem kosmetycznym, pracownią fizjoterapii i fizykoterapii, pracownią masażu, a także laboratorium komputerowym i laboratorium chemicznym. Zatrudnia kadrę nauczycieli, trenerów i praktyków z dużym doświadczeniem zawodowym. Ponadto Ośrodek organizuje szereg kursów i szkoleń dla osób indywidualnych oraz dla firm w całym kraju. W ofercie posiada szkolenia z różnych kategorii, jednak specjalizuje się w szkoleniach związanych z szeroko rozumianą medycyną - kosmetyka, fizjoterapia, promocja zdrowia.

www.osw.bydgoszcz.pl

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia