Nowi członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 26.03.2018r. przyjął kolejnych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:

 

P.W. Lifts Łukasz Karczewski (Podnosniki.pl) reprezentowane przez właściciela Łukasza Karczewskiego;

 

Firma P.W. Lifts specjalizuje się w wynajmowaniu, sprzedaży i serwisie podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, podnośników towarowych, rusztowań oraz ich pełnym serwisem.

P.W. Lifts oferuje sprzedaż nowych i używanych podnośników nożycowych, przegubowych oraz teleskopowych. Podnosniki.pl zapewniają kompleksowy transport oferowanych urządzeń, a także dostęp do części renomowanych producentów tkj.: Genie, Haulotte, JLG, Upright, Skyjack, Manitou.

Firma prowadzi także szkolenia praktyczne oraz teoretyczne z zakresu obsługi podestów i ładowarek.

www.podnosniki.pl

 

Syneo.pl Sp. z o.o. Sp.k. reprezentowana przez Prezesa Zarządu Karola Chęcińskiego;

 

Syneo.pl jest firmą działającą na skalę regionalną i krajową. Spółka projektuje, tworzy dedykowane rozwiązania oraz aplikacje mobilne, aby zaspokoić indywidualne potrzeby klientów.

Firma proponuje skuteczne rozwiązania na podstawie dogłębnej analizy procesów biznesowych i zaistniałych problemów. Doradza na podstawie wieloletniego doświadczenia specjalistów. Kluczowe znaczenie dla firmy ma bezpieczeństwo informacji, partnerstwo oparte o szczere relacje i zaufanie. Model biznesowy Syneo.pl zakłada nawiązywanie długotrwałej współpracy z partnerami, która gwarantuje obu stronom sukcesy i korzyści.

Spółka zapewnia swoim klientom dostęp do najwyższej klasy rozwiązań i doradztwa takich jak: strona internetowa, sklep internetowy, dedykowane oprogramowanie, aplikacje mobilne, łączenie zbiorów danych, system CRM, planowanie i obsługa kampanii reklamowych online, badanie satysfakcji klienta online, call Center i Contact Center.

www.syneo.pl

 

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia