Nowi Członkowie Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 30.01.2020r. przyjął kolejnych przedsiębiorców w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firm prowadzonych przez nowych Członków Związku:

Sunrise System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Oddział Bydgoszcz;

Spółka prowadzi działalność usługową w zakresie technologii informatycznych i komputerowych.

Sunrise System sp. z o.o. sp. k. to agencja interaktywna powstała w 2003 roku jako firma rodzinna. Popularność i skuteczność oferowanych usług SEO i SEM zagwarantowała szybki rozwój i status jednej z największych firm w branży e-marketingu.

Od 2013 roku spółka jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczo-medialnego Bauer Media Group, do którego w Polsce należą również takie marki jak RMF, Grupa Interia. Sunrise System wyróżnia status Premier Google Partner, zasięg działania i duża liczba zatrudnionych specjalistów. Doświadczenie i wiedza pracowników Sunrise System pozwalają elastycznie dopasować ofertę do oczekiwań tak małych i średnich przedsiębiorstw, jak i globalnych przedsiębiorstw.

www.sunrisesystem.pl

 

Biuro Innowacji Gospodarczych Michał Majcherek;

Firmę prowadzi zespół kreatywnych i doświadczonych doradców ds. innowacji wspierających przedsiębiorców, naukowców i wynalazców we wdrażaniu nowych projektów - gospodarczych, społecznych i ekologicznych.

W skład zespołu wchodzą doradcy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem menedżerskim w małych i średnich firmach, dużych korporacjach, jednostkach budżetowych i organizacjach pozarządowych.

Firma zrealizowała wiele projektów z zakresu doradztwa strategicznego, poprawy zyskowności, pozyskania finansowania. Miarą powodzenia jest wymierny rezultat finansowy po stronie Klientów. Wynagrodzenie uzależnione w większości od osiągniętych efektów pozwala firmie oraz Klientom koncentrować się jedynie na rzeczach kluczowych dla powodzenia przedsięwzięcia.

www.biuro-innowacji.eu

 

Agencja Reklamowa START Remigiusz Wytkowski;

Agencja Reklamowa organizuje m.in.: kampanie reklamowe, zarówno dla małych firm, jak i dla międzynarodowych koncernów o zasięgu krajowym, regionalnym i lokalnym. Działa na zlecenie agencji kreatywnych i domów mediowych, zapewniając pomoc w przeprowadzeniu całości kampanii lub wybranego przez nie zakresu. Firma projektuje i buduje dedykowane sieci nośników reklamowych, a także administruje nimi zapewniając montaż, serwis, utrzymanie, demontaż i utylizację. Oprócz tego zajmuje się brandingiem, kreując i odświeżając wizerunek firm, poprzez kampanie reklamowe, animacje, poligrafię oraz pozostałe dziedziny nowoczesnego marketingu. Tworzy najwyższej jakości projekty i opracowania graficzne obejmujące różne formy prezentacji.

Agencja Reklamowa START projektuje także różnorodne systemy komunikacji wizualnej w przestrzeni miejskiej, ponadto wykonuje autorskie nośniki reklamowe, reklamę wewnętrzną, elementy wyposażenia wnętrz i przedmioty użytkowe.

www.startart.pl

 

Ol-Trans s.c. Iwona Rybka, Aleksander Rybka;

Firma zapewnia kompleksową obsługę w zakresie transportu ponad-gabarytowego i ponadnormatywnego. Posiada w tej dziedzinie olbrzymie doświadczenie zdobyte na wielu krajowych i europejskich trasach.

Ol-Trans oferuje także m.in.: transport elektrowni wiatrowych, pilotaż (zezwolenia, formalności), zabezpieczenia towaru (ubezpieczenie OCPD), przesyłki drobnicowe, transport ładunków niebezpiecznych (ADR), transport specjalistyczny.

Spółka świadczy także usługi w zakresie wynajmu na terenie całego kraju teleskopowych żurawi samojezdnych o max. udźwigu do 500 T. Oferowane usługi dostosowuje do indywidualnych potrzeb klientów, zapewniając ich wysoką jakość. 

www.ol-trans.pl

 

Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia