Nowy członek Pracodawców Pomorza i Kujaw

Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw w dniu 05.10.2017 r. przyjął nowego przedsiębiorcę w skład Członków Zwyczajnych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat działalności Firmy prowadzonej przez nowego Członka Związku.

 

Inwestycje i Remonty Budowlane DOMCON reprezentowana przez Andrzeja Wawrzyniaka - właściciela firmy;

 

Firma DOMCON specjalizuje się m.in. w wznoszeniu, przebudowie i remontach obiektów budowlanych. Zajmuje się również renowacją obiektów zabytkowych. DOMCON na przestrzeni ostatnich lat miał przyjemność remontować budynki zabytkowe w przestrzeni staromiejskiej w Bydgoszczy.  Z powodzeniem odtwarza dachy, kolumny, balkony czy płaskorzeźby zniszczone, a nawet usunięte w czasach poprzedniego ustroju. Nie boi się wyzwań, pomimo trudności i skomplikowania procesów – z chęcią pozyskuje kolejne budynki do renowacji. Firma ustala potrzeby remontowe, jak i zakres renowacji, a następnie zleca zadanie odpowiedniemu wykonawcy.

DOMCON dba o to, aby dla właścicieli, jak i mieszkańców ich dom był reprezentatywny, funkcjonalny oraz trwały. Firma z doświadczenia wie, iż szczególnie wpływa na to front kamienic, dobór materiałów, dbałość o szczegóły wykonania, jak również podejście z pasją, dlatego bardzo pielęgnuje te wartości.

 www.renowacje-kamienic.pl

 Dziękujemy za obdarzenie nas zaufaniem.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia