Ruszyła rejestracja na konferencję Biznes Trendy 2017!

Zapraszamy do udziału w konferencji BiznesTrendy2017, która ma na celu integrację środowiska biznesowego Pomorza i Kujaw.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw objęli patronat nad tym wydarzeniem organizowanym przez Agencję Marketingową TANDEM. Konferencja odbędzie się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym w dniu 17.11.2017 o godz. 10:00.

 BiznesTrendy2017 to doskonała okazja, by poznać się lepiej, wymienić doświadczenia, nawiązać współpracę i wspólnie zastanowić się, jak aplikować najnowsze trendy biznesowe w codziennej działalności przedsiębiorstw. Głównym celem konferencji jest przekazanie uczestnikom wiedzy m.in. o wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań, wyzwaniach organizacyjnych i marketingowych oraz wizerunku biznesowym i wartościowych relacjach. Trendy będą prezentowane przez praktyków, specjalistów we wdrażaniu najciekawszych trendów biznesowych, reprezentujących zarówno globalne, jak i lokalne przedsiębiorstwa.

Podczas konferencji uczestnicy będą mieli możliwość poznać tajniki sukcesów największych firm w regionie, jak iQor czy ATOS. Swoje doświadczenia zaprezentują też firmy członkowskie Pracodawców Pomorza i Kujaw. Konferencja będzie podzielona na część wykładową oraz panele tematyczne i dyskusje. Gościnnie, wykłady poprowadzą:

•             prof. Witold Orłowski (ekonomista i publicysta, główny doradca ekonomiczny PwC Polska),

•             Andrzej Jacaszek (wydawca Harvard Business Review Polska, wiceprezes ICAN Institute)

•             oraz Anna Urbańska (Master Trener Structogram, neurocoach, autorka książek).

 

Szczegółowy program i możliwość rejestracji są dostępne na stronie  www.BiznesTrendy2017.pl

 

Przypominamy, iż firmy członkowskie Pracodawców Pomorza i Kujaw z okazji Jubileuszu  25-lecia organizacji otrzymały vouchery uprawniające do bezpłatnego udziału w wydarzeniu. Wykorzystanie tej możliwości wymaga jednak potwierdzenia udziału poprzez rejestrację na stronie  www.BiznesTrendy2017.pl . Zachęcamy do zgłoszenia!

 

Do zobaczenia na konferencji Biznes Trendy 2017!

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia