Szkolenie BUDOWA SKUTECZNEGO ZESPOŁU PRODUKCYJNEGO

zapraszają do wzięcia udziału w warsztacie szkoleniowym:

BUDOWANIE SKUTECZNEGO ZESPOŁU PRODUKCYJNEGO

 

Chcesz zbudować efektywny zespół produkcyjny? Poszerz wiedzę swoich menadżerów produkcji w zakresie zarządzania zespołem produkcyjnym. W trakcie warsztatu szkoleniowego uczestnicy poznają szereg  procedur komunikacyjnych i dobrych praktyk menedżerskich z obszaru komunikacji zespołowej i definiowania roli w zespole produkcyjnym.

 

ADRESACI SZKOLENIA: szkolenie skierowane jest do:

a) osób zarządzających na produkcji – kierownicy, mistrzowie, brygadziści,

b) osób przygotowywanych do objęcia stanowisk zarządzających pracownikami,

c) wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym w obszarze kompetencji menadżerskich.

Celem szkolenia jest rozwinięcie umiejętności związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Szkolenie realizowane będzie po raz pierwszy w nowej formie GRY SYMULACYJNEJ, dzięki czemu uczestnicy będą doświadczali omawianych procesów na bezpiecznym gruncie. Po zakończeniu gry grupa szkoleniowa wspólnie omówi wnioski i przełoży je na codzienną pracę. Przed każdym szkoleniem do uczestników zostanie wysłana ankieta badająca potrzeby szkoleniowe tak, aby w jak największym stopniu sprostać Państwa oczekiwaniom.

KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA W WARSZTACIE SZKOLENIOWYM:

a)       zrozumienie dynamiki tworzenia zespołu i umiejętność jej wykorzystania podczas budowania zespołu,

b)       wzrost efektywności pracy,

c)       doskonalenie zasad komunikacji pionowej i poziomej.

Szkolenie poprowadzą: Marlena Adamska- specjalista w zakresie zarządzania ludźmi w organizacji: trener i konsultant biznesu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na wysokich stanowiskach menedżerskich w obszarze polityki personalnej w polskich firmach.  Realizuje usługi szkoleniowe, doradcze i audytoryjne. Zajmuje się również rozwiązaniami systemowymi dla HR. W ramach działalności naukowej prowadzi wykłady na Wyższej szkole Bankowej  w Toruniu i w Bydgoszczy, na wydziale Zarządzania (w tym MBA) oraz Agnieszka Konicz- Psycholog, HR Biznes Partner. Ukończyła studia podyplomowe HR Manager oraz kurs umiejętności trenerskich. Od kilku lat związana z branżą HR. Zajmuje się wszelkimi zagadnieniami związanymi z pracownikiem w organizacji. Trener umiejętności miękkich- prowadzi szkolenia o szerokiej tematyce począwszy od budowania zespołu po kompetencje menadżerskie. Obecnie zawodowo pracuje jako konsultant w zakresie systemów motywacyjnych, wynagrodzeń, ocen pracowniczych, wartościowania stanowisk.

Termin szkolenia: 19.09.2017 roku, godz. 9.00-15.00
Miejsce szkolenia
: Bydgoszcz (o dokładnym miejscu szkolenia powiadomimy w późniejszym terminie).

Koszt uczestnictwa w szkoleniu jednej osoby:

a) dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw: 440zł+ VAT,

b) dla pozostałych firm: 550zł + VAT.

Cena obejmuje udział w szkoleniu, materiały szkoleniowe, poczęstunek oraz zaświadczenie o uczestnictwie w szkoleniu. Płatność nastąpi przelewem na podstawie faktury VAT wystawionej po udziale w szkoleniu.

Organizator szkolenia: „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” Związek Pracodawców, ul. Gdańska 141/3/6, 85-022 Bydgoszcz, nr KSU: 02/02/2005/052

W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu proszę o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem na adres filarecka@pracodawcy.info.pl do dnia 12.09.2017r.

 

Program szkolenia

Formularz zgłoszeniowy

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia