SZKOLENIE GOOGLE AdWords - 25.05.2018

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają na SZKOLENIE GOOGLE AdWords.  Podczas szkolenia uczestnicy poznają rodzaje kampanii możliwych do zrealizowania z Google AdWords, dowiedzą się jaki typ kampanii pozwoli zrealizować cele firmy, jak działa system reklamowy Google AdWords, jak budować poprawną strukturę kampanii reklamowej, jak dobierać skuteczne słowa kluczowe, w jaki sposób poprawnie skonfigurować reklamy, jak poprawiać skuteczność kampanii. Zajęcia praktyczne będą przeprowadzone na nowym interfejsie Google AdWords.
SZKOLENIE POPROWADZI  PAWEŁ RABINEK - praktyk i certyfikowany specjalista Google AdWords oraz Google Analytics. Ponad 10 lat doświadczenia w branży marketingu internetowego. Właściciel firmy Redseo, agencji SEM wyróżnionej przez Google statusem “Google Partner Premium” oraz tytułem “Google Partner Rising Star” dla dynamicznie rozwijających się agencji.
Termin szkolenia:
25.05.2018, godz. 9:00-16:00
Miejsce szkolenia: Hotel Zawisza – Bydgoszcz, Gdańska 163
Koszt uczestnictwa w szkoleniu jednej osoby:
a) dla firm członkowskich: 440 zł + VAT,
b) dla pozostałych firm: 550 zł + VAT.
W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem na adres szkolenia@pracodawcy.info.pl do dnia 04.05.2018 r.

 

GOOGLE AdWords 25.05.2018 - OFERTA

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY 

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia