SZKOLENIE LEAN OFFICE - 11.06.2018

Pracodawcy Pomorza i Kujaw zapraszają na SZKOLENIE LEAN OFFICE. Podejście Lean jako pierwsze zagościło w obszarach produkcyjnych. Jest ono na tyle uniwersalne, że szybko znalazło zwolenników we wszystkich branżach oraz działach firmy. Przeniesienie filozofii Lean na obszar administracji polega przede wszystkim na optymalizacji organizacji miejsca pracy oraz usprawnieniu przepływów informacji w organizacji, co ma bezpośredni wpływ na wzrost satysfakcji klienta, zarówno zewnętrznego, jak i wewnętrznego.
SZKOLENIE POPROWADZI  MAGDALENA JUREK  AGNIESZKA KONICZ
Magdalena Jurek – Absolwentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Politechnice Poznańskiej oraz studiów Lean Management na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie w firmach produkcyjnych, gdzie zajmowała się m.in. wdrażaniem, usprawnianiem i utrzymaniem systemu 5S, programu Kaizen oraz organizacją procesów produkcyjnych. Obecnie Inżynier Projektu oraz Lider systemu 5S w największej polskiej firmie produkującej pojazdy szynowe.
Agnieszka Konicz – Psycholog, Dyrektor Operacyjny. Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego, kierunek: psychologia. Ukończyła studia podyplomowe HR Manager oraz kurs umiejętności trenerskich. Od kilku lat związana z branżą HR, zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z pracownikami w organizacji. Trener umiejętności miękkich – prowadzi szkolenia o szerokiej tematyce, począwszy od budowania zespołu po kompetencje managerskie. Obecnie zawodowo związana z KDR Solutions Sp. z o.o., w której pracuje jako trener, Project Manager, konsultant w zakresie systemów motywacyjnych, wynagrodzeń, ocen pracowniczych, wartościowania stanowisk.
Termin szkolenia:  11.06.2018 r., godz. 9.00-16.00
Miejsce szkolenia: Bydgoszcz, Gdańska 163 (Hotel Zawisza)
Koszt uczestnictwa w szkoleniu jednej osoby:
a) dla firm członkowskich: 440 zł + VAT,
b) dla pozostałych firm: 550 zł + VAT.
W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu proszę o przesłanie skanu wypełnionego formularza zgłoszeniowego mailem na adres szkolenia@pracodawcy.info.pl do dnia 25.05.2018 r.

LEAN OFFICE 11.06.2018 - OFERTA
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia