Zaproszenie na konferencję BiznesTrendy 2018 w Bydgoszczy

Konferencja BiznesTrendy2018, odbędzie się w piątek, w dniu 23.11.2018 r. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. To wydarzenie organizowane przez Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz firmę członkowską Agencja Marketingowa TANDEM. Jest to druga edycja konferencji, na której wystąpią takie autorytety, jak Witold M. Orłowski, Andrzej Jacaszek, czy Maciej Orłoś. Liczymy na to, że przygotowany program spotka się z równie szeroką aprobatą uczestników, jak w zeszłym roku, a dobór prelegentów pozytywnie Państwa zaskoczy.

W programie m.in.:
· Jak wygrać w świecie cyfrowego biznesu? - Andrzej Jacaszek
· Usługi kognitywne jako flagowy przykład Sztucznej Inteligencji. - Jarosław Zarychta
· Video, które sprzedaje. - Grzegorz Zajączkowski
· Zarządzanie wizerunkiem własnym i organizacji. - Maciej Orłoś
· Jakie brytyjskie rozwiązania sprawdzą się na polskim rynku? Program Pracowniczych Planów Kapitałowych - Hubert Szczepanik
Szczegółowy program dostępny jest na stronie: biznestrendy2018.pl
W tym roku dajemy Państwu również możliwość udziału w BiznesTrendyParty, czyli spotkaniu "po godzinach", podczas którego będzie można swobodnie porozmawiać z prelegentami, wymienić opinie i doświadczenia oraz poszerzyć grono kontaktów biznesowych. Na BiznesTrendyParty zapraszamy do Hotelu i Restauracji WODNIK, ul. Nakielska 86 w Bydgoszczy.
Udział w wydarzeniu wiąże się z cennikiem regularnym, a dla firm członkowskich przewidujemy solidny RABAT:
pakiet STANDARD (konferencja BiznesTrendy2018 + spotkanie BiznesTrendyParty): cena regularna 280 zł brutto – cena dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw - 190 zł brutto,
bilet STANDARD (udział w konferencji BiznesTrendy2018, bez udziału w BiznesTrendyParty) cena regularna 180 zł brutto – cena dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw - 90 zł brutto.
Cena biletu dla osób, które zgłoszą chęć udziału wyłącznie w BiznesTrendyParty to 180 zł brutto.
W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt na adres mailowy biuro@biznestrendy2018.pl lub telefoniczny 797-599-316. Przekażemy Państwu unikatowy kod promocyjny uprawniający do zakupu dwóch biletów w ww. promocyjnych cenach. Otrzymany kod promocyjny wystarczy wpisać podczas rejestracji na stronie biznestrendy2018.evenea.pl. Rejestracja z kodem promocyjnym możliwa jest jedynie do dnia 19.11.2018r.

Pracodawcy Pomorza i Kujaw
W cenie biletów zapewniamy m.in. poczęstunek lunchowy w części konferencyjnej oraz poczęstunek bankietowy w części wieczornej, a także bezpłatne odprowadzenie auta z właścicielem po wieczornej części spotkania zapewniony przez Autoawa.
Szczegółowe informacje dotyczące konferencji na stronie: biznestrendy2018.pl lub pod numerem telefonu: 797-599-316.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia