Zaproszenie na Rozmowy o Biznesie, 12.04.2018

Zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe Pracodawców Pomorza i Kujaw z cyklu ROZMOWY o BIZNESIE, które odbędzie się w firmie członkowskiej PASSIO GROUP w czwartek, 12.04.2018r. o godz. 17:30   (PASSIO Sp. z o.o., ul. Bydgoskich Przemysłowców 6 w Bydgoszczy, budynek Idea Przestrzeń Biznesu).

Emil Klucz, Dyrektor ds. Sprzedaży PASSIO GROUP, opowie nam o tym, jak tworzyć produkty zorientowane na użytkownika.

W PASSIO GROUP początkiem innowacji są potrzeby człowieka. Firma łączy rozwiązania technologiczne z elastycznym myśleniem o produkcie poprawiającym jakość codziennego życia. Zawsze wychodzi od wnikliwej analizy potrzeb, czerpie z metodyki design thinking, modeluje, projektuje, prototypuje, testuje, projektuje i wreszcie dostarcza gotowy produkt. Podczas spotkania PASSIO GROUP podzieli się z nami dobrymi praktykami wynikającymi z tego procesu.

Ze względu na obowiązujące w PASSIO GROUP procedury bezpieczeństwa spotkanie odbędzie się w kameralnej grupie tylko kilkunastu osób. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do 06.04.2018r. za pośrednictwem platformy członkowskiej Pracodawców Pomorza i Kujaw. Ilość uczestników jest ograniczona, więc o udziale decyduje kolejność zgłoszenia.

Szczegółowe informacje

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia