Zaproszenie na Rozmowy o Biznesie, 13.11.2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w 40 spotkaniu networkingowym Pracodawców Pomorza i Kujaw z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE, które odbędzie się we współpracy z Wyższą Szkołą Gospodarki 13.11.2018 r. o godz. 17:00, w Akademickiej Przestrzeni Kulturalnej w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.

Z okazji Tygodnia Przedsiębiorczości organizujemy edycję specjalną ROZMÓW O BIZNESIE i tym samym zapraszamy nie tylko nasze firmy członkowskie, ale wszystkich przedstawicieli firm spoza związku Pracodawców Pomorza i Kujaw.
Temat spotkania brzmi: "Zarządzanie firmą z zespołem wielopokoleniowym" - będziemy dyskutowali między innymi o tym, jak radzą sobie przedsiębiorcy łącząc potencjały różnych pokoleń oraz jak zmienił się system zarządzania firmą w ostatnich latach. Punktem wyjścia do naszych rozmów będą doświadczenia producenta i firmy usługowej, działających na rynku już od 30 lat.
Goście specjalni:
Dariusz Jasiński, prezes zarządu DARPOL Sp. z o.o. Sp.k.,
Aleksandra Jasińska- Kloska, prokurent DARPOL Sp. z o.o. Sp.k.,
Romuald Kosieniak, właściciel Centrum Doradztwa Kosieniak i Partnerzy.

Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw oraz zaproszonym przez nich partnerom biznesowym, którzy pragną poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie. Zapraszamy również osoby, które chcą założyć własną firmę i chciałyby poradzić się doświadczonych przedsiębiorców. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Moderatorem spotkania będzie Małgorzata Pelc prezes zarządu Agencji Marketingowej TANDEM. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 09.11.2018 r. za pośrednictwem platformy członkowskiej Pracodawców Pomorza i Kujaw (członkowie) lub rejestrując się na wydarzenie poprzez stronę stronę TYDZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI (pozostali uczestnicy) – REJESTRACJA.

ROZMOWY O BIZNESIE - SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Pracodawcy Pomorza i Kujaw

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości Konsultanci Pracodawców Pomorza i Kujaw zapraszają przedsiębiorców na bezpłatne spotkanie informacyjne 15.11.2018 r. w godz. 08:00 -16:00, dotyczące możliwości wykorzystania funduszy unijnych na rozwój firmy. 
Jesteśmy organizacją, która od wielu lat realizuje na zlecenie firm projekty rozwojowe, dzięki którym wprowadzane są innowacje. Mamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy unijnych na ten cel, którym chętnie podzielimy się z zainteresowanymi przedsiębiorcami. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna jest rejestracja na bezpłatne konsultacje - REJESTRACJA.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia