Zaproszenie na spotkanie networkingowe Rozmowy o biznesie 28.11.2017

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE, które odbędzie się 28.11.2017 r. o godz. 18:00 w Muzeum Wodociągów w Bydgoszczy (ul. Gdańska 242). Podczas spotkania będziemy dyskutować o tym, jak prowadzić zdrowy styl życia w parze z biznesem.

Sporą dawkę wiedzy o zdrowiu i inspiracje dotyczące dbania o jego stan zaprezentuje Jowita Bąk właścicielka  Klubu Zdrowia Kameleon. Będziemy mieć też możliwość dyskusji o naszym otoczeniu,a zwłaszcza o inwestycjach, które wpływają na nas bezpośrednio.O tym, że żyjemy w coraz lepszych uwarunkowaniach przekona nas Stanisław Drzewiecki prezes zarządu Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Bydgoszczy Sp. z o. o.

Podczas spotkania nie zabraknie czasu na wymianę poglądów i porad dotyczących zdrowego stylu życia. W urokliwym Muzeum Wodociągów podczas jesiennego wieczoru – pomiędzy dyskusją-  będziemy mieć możliwość wspólnego relaksu i oderwania się na chwilę od stresujących sytuacji biznesowych. Nie zabraknie też czasu na networking, więc zachęcamy do zabrania odpowiedniego zapasu wizytówek.

Dla uczestników spotkania Klub Zdrowia Kameleon przygotował do wylosowania vouchery – niespodzianki.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw i ich partnerom biznesowym (chcącym poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do 24.11.2017 r. za pośrednictwem platformy elektronicznej dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw dostępnej pod adresem www.pracodawcy.info.pl. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

AGENDA SPOTKANIA 28.11.2017

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia