Zaproszenie na spotkanie z cyklu Rozmowy o biznesie 23.10.2017

Po wakacyjnej przerwie serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe z cyklu ROZMOWY O BIZNESIE, które odbędzie się 23.10.2017 r. o godz. 18:00 w Przystani Bydgoszcz  w Bydgoszczy (ul. Tamka 2).

 

Podczas spotkania będziemy dyskutować o tym, jak chronić znak towarowy.  Swoje doświadczenia zaprezentuje firma członkowska Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy reprezentowana przez radcę prawnego Joannę Skrzeczkowską. Przedstawi istotę ochrony oznaczenia na przykładzie sprawy swojego klienta  Macieja Podlaszewskiego -  właściciela i managera restauracji  Pierogarnia Stary Młyn oraz Pasta&Basta w Toruniu.

Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom zrzeszonym w Pracodawcach Pomorza i Kujaw i ich partnerom biznesowym (chcącym poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do 19.10.2017 r. za pośrednictwem platformy elektronicznej dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw dostępnej pod adresem www.pracodawcy.info.pl. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

 

AGENDA Rozmowy o biznesie 23.10.2017

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia