Job2Find East Sp. z o.o.
Grudziądzka 132
Toruń
Human resources

Job2Find East Sp. z o.o. jest agencją pracy tymczasowej (zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 21295), której celem jest nawiązanie długofalowej współpracy z wiarygodnymi kontrahentami poszukującymi wykwalifikowanej, profesjonalnej i doświadczonej kadry pracowniczej.
W wyniku wieloletnich, pozytywnych doświadczeń w zakresie pozyskiwania pracowników z krajów byłego Związku Radzieckiego (przede wszystkim Ukrainy i Białorusi, a także Gruzji, Mołdawii, Azerbejdżanu i innych), mając również na uwadze pozytywne opinie pracodawców nt. pracowników z Wietnamu i innych krajów dalekiego wschodu, firma postanowiła powołać do życia agencję pracy tymczasowej specjalizującej się w tym obszarze geograficznym.
Job2Find East Sp. z o.o. funkcjonuje w oparciu o szeroko pojęte zasady dobrego pożycia społecznego, z poszanowaniem praw pracowniczych. Łączy interesy pracodawców, poszukujących rzetelnej i wykwalifikowanej kadry z dobrem pracowników z zagranicy.
Spółka współpracuje z wiarygodnymi partnerami z Wietnamu, mającymi wieloletnie doświadczenie w dostarczaniu pracowników za granicę.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia