New Entertainment Tomasz Pająkowski
Wojska Polskiego 8/34 (siedziba: ul. Beskidzka 1/49, 85-166 Bydgoszcz)
Bydgoszcz
Kultura

Jesteśmy firmą zajmującą się dostarczaniem szeroko pojętej rozrywki intelektualnej dla lokali gastronomicznych, pubów, firm oraz osób prywatnych. Naszym najbardziej znanym produktem jest PubQuiz, czyli rozgrywka pomiędzy gośćmi lokalu polegająca na odpowiadaniu na pytania z różnych kategorii wiedzowych.

Głównym klientem firmy są puby, kluby studenckie oraz firmy, dla których organizowane są imprezy integracyjne. W ofercie New Entertainment znajduje się między innymi kompleksowa obsługa lokali, zwiększająca atrakcyjność danego miejsca poprzez zapełnienie go kreatywnymi rozrywkami. Oprócz samego prowadzenia rozrywek zajmujemy się również marketingiem i promocją lokali i firm, z którymi współpracujemy. Możemy poszczycić się organizacją imprez integracyjnych między innymi dla Komisji Europejskiej w Luksemburgu oraz firmy Carlsberg Polska.

Działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku, zaczynając od próbnego Quizu w jednym z bydgoskich lokali. Pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem. Postanowiliśmy prowadzić nasze rozgrywki regularnie oraz rozszerzyć działalność na inne miasta. W 2011 uzyskaliśmy pozytywną interpretację Ministerstwa Finansów dotyczącą konkursów wiedzowych, co pozwoliło nam na urozmaicenie nagród dla uczestników Quizu. Już w 2012 roku staliśmy się największym dostawcą rozrywki do lokali w Polsce. W ciągu kolejnych lat otrzymaliśmy wiele dotacji rozwijających naszą działalność, miedzy innymi „Voucher Badawczy” oraz „Bon na innowacje”. W 2015 łączna pula nagród wygranych w naszych Quizach przekroczyła 1 000 000 zł.
Obecnie dążymy do rozwoju nowych aspektów naszej działalności w celu dostarczania rozrywki do pubów, klubów i restauracji.

Siedziba: ul. Beskidzka 1/49, 85-166 Bydgoszcz.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia