Pracodawcy Pomorza i Kujaw partnerem Flexalary 2019

Informujemy, że Pracodawcy Pomorza i Kujaw zostali oficjalnym partnerem Flexalary 2019. Będziemy wspierali pierwsze badanie wynagrodzeń w firmach produkcyjnych w województwie kujawsko-pomorskim, realizowane przez FlexHR.
FlexHR to agencja zatrudnienia oraz doradztwa personalnego, która działa na rzecz rozwoju rynku pracy. Pośród inicjatyw na rzecz środowiska HR, takich jak comiesięczne spotkania HR CAFE, coroczna konferencja HR W BIZNESIE czy studia podyplomowe, realizowanych we współpracy z Wyższą Szkołą Bankową w Toruniu, pojawiła się kolejna. Jest nią pierwsze badanie wynagrodzeń wśród firm produkcyjnych w województwie kujawsko-pomorskim.
”Firmy produkcyjne, w dobie wzmożonych starań o pracownika, potrzebują wiedzy o płacach na rynku, aby móc efektywnie kształtować własne polityki wynagrodzeń. Dostępne dotąd opracowania w niewielkim stopniu bazowały na danych z województwa kujawsko-pomorskiego, nie dając pełnego obrazu rynku pracy w naszym województwie. Wspieramy badanie Flexalary 2019 właśnie dlatego, że dzięki niemu mamy szansę uzupełnić tę niszę. Zachęcamy wszystkie przedsiębiorstwa z tego sektora do wzięcia udziału we Flexalary 2019” - mówi Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.
Raport płacowy Flexalary 2019 powstanie w oparciu o dane przekazane przez firmy produkcyjne z województwa kujawsko-pomorskiego między 1 czerwca a 31 sierpnia 2019 r. Publikacja będzie miała miejsce na jesień 2019.
Dowiedz się, co zyskasz biorąc udział w badaniu Flexalary 2019
Dołącz do Flexalary 2019

Kontakt do konsultanta Flexalary 2019:
+48 690 037 064
flexalary@flexhr.pl

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia