Panel-Metal Sp. z o.o. w upadłości
Białkowo 29
Golub-Dobrzyń
Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych

Panel Metal Sp. z o.o. powstała w 1995 roku. Biuro handlowe i oddział produkcyjny znajduje się w Białkowo 29, 87-400 Golub-Dobrzyń, a zasięg naszych usług obejmuje całą Polskę.
Podstawową działalnością firmy Panel Metal Sp. z o.o. jest zarówno wykonywanie obiektów z płyty warstwowej typu 'GOLBUD-PANEL', jak i sprzedaż samych płyt warstwowych.

Specjalizujemy się w produkcji hal przemysłowych i sportowych, obiektów chłodniczych, pawilonów gastronomicznych, salonów samochodowych, myjni, poszycia dachów i sufitówi oraz wielu innych rozwiązań.

Wykonanie obiektu obejmuje kompleksową realizację inwestycji. Kilkunastoletnie doświadczenie naszej firmy w produkcji pawilonów handlowych i innych obiektów z płyty warstwowej pozwala nam spełniać najwyższe oczekiwania naszych klientów.Zapewniamy rozsądne ceny i wysoką jakość naszych hal przemysłowychi innych obiektów, wykorzystując najnowsze technologie. Czuwa nad tym nasza wysoko wykwalifikowana kadra, która dba o każdy detal tworzonego produktu.Solidność, rzetelność i terminowość stały się dla naszej firmy standardem w obsłudze klientów.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia