Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z.
Przy Stawku 12
Inowrocław
Opieka zdrowotna

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu prowadzi swoją działalność od ponad 60 lat. Obiekt położony jest w samym środku Parku Solankowego z widokiem na Tężnie Solankową. Niezwykle dynamiczny rozwój sprawia, że są jednym z najlepiej rozwijających się ośrodków rehabilitacyjnych na Kujawach.

Nowoczesna i doskonale wyposażona baza zabiegowa sprawia, że zakres świadczonych usług dalece wybiega ponad standardowe.

Ośrodek specjalizuje się w leczeniu różnorodnych schorzeń: kardiologicznych, ortopedycznych, neurologicznych, zespołów bólowych kręgosłupa itd. O kuracjuszy każdego dnia dba doświadczony i wykwalifikowany personel.O dobre samopoczucie oraz poprawę stanu zdrowia gości każdego dnia dba wykwalifikowany personel przy udziale szerokiej gamy zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej. Atutem sanatorium jest nowoczesna baza zabiegowa, która w całości znajduje się w obiektach sanatoryjnych wzajemnie połączonych, co daje dodatkowy komfort pobytu, bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz.

Mając na celu stałe umacnianie pozycji na rynku, Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu s.p.z.o.z. wdrożyło i stosuje w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego Zintegrowany System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009 oraz system HACCP zgodny z siedmioma zasadami określonymi w Codex Alimentarius.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia