Urban Properties Sp. z o.o.
Jagiellońska 69/1
Bydgoszcz
Usługi budowlane

Urban Properties to nowo powstała firma, która dopiero stawia pierwsze kroki w świecie inwestycyjnym. Tak naprawdę jest ona połączeniem biznesowej wiedzy i doświadczenia członków spółki, którzy chcą wykorzystać dobry moment do inwestowania na rynku nieruchomości.
Spółka inwestuje w mieszkania, kamienice oraz inne budynki mieszkalne i biurowe, a w przyszłości planuje rozpoczęcie kompleksowej działalności deweloperskiej.
Ze względu na utworzenie spółki dopiero w sierpniu 2018 roku, wszystkie inwestycje dopiero się rozpoczęły albo są na etapie planowania i już wkrótce firma będzie mogła pochwalić się pierwszymi gotowymi realizacjami.
Członkami zespołu Urban Properties Sp. z o.o. są osoby, które wielokrotnie czynnie uczestniczyły przy inwestycjach budowlanych takich jak hotele, kamienice, budynki mieszkalne czy biurowce.
Inwestorom spółka zaoferować może szeroki zakres usług związanych z rynkiem nieruchomości - zaczynając od wyszukiwania ciekawych projektów inwestycyjnych, poprzez tworzenie projektów architektonicznych i wykończenia wnętrz, nadzorowanie inwestycji, kompleksowych realizacji budowlanych, na doradztwie inwestycyjnym dotyczącym rynku nieruchomości kończąc.

Serwis www jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
projekt i realizacja: MPMedia