Alert prawny COVID-19: Komentarz do Pakietu Ustaw Tarczy Antykryzysowej

Dodano: 03.04.2020
Oddajemy do Państwa dyspozycji komentarz ekspertów naszej firmy członkowskiej – Kancelarii Ostrowski i Wspólnicy - do pakietu ustaw tzw. Tarczy Antykryzysowej.
Mamy nadzieję, że opracowanie to, choć nie będące poradą czy rekomendacją do podejmowania konkretnych kroków, okaże się pomocne w działaniach minimalizujących skutki bezprecedensowej sytuacji, w jakiej wszyscy się znaleźliśmy.
Komentarz do pakietu ustaw jest do pobrania na stronie:
 https://ostrowski.legal/alert-prawny-covid-19-komentarz-do-pakietu-ustaw...
Komentarz można pobrać ze strony do niedzieli, tj. 05.03.2020 – aby uzyskać do niego dostęp po tym terminie, należy wypełnić formularz, który pojawi się pod tym samym linkiem.
Jednocześnie informujemy, że Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy oferuje doradztwo prawne online – w oparciu o bezpieczną technologię spotkań internetowych. Poprzez formularz dostępny na stronie Kancelarii można szybko umówić spotkanie, wybierając interesującą tematykę i podając swój adres e-mail. W odpowiedzi otrzymacie Państwo zaproszenie wraz z linkiem do spotkania. Do rozmów może bezpiecznie dołączyć wiele osób znajdujących się w odmiennych lokalizacjach.

CZYTAJ RÓWNIEŻ