Do pracy jadę rowerem - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Do pracy jadę rowerem

Dodano: 15.09.2023
Właśnie objęliśmy naszym patronatem akcję "Do pracy jadę rowerem"!
Wraz z organizatorami, Miastem Bydgoszcz oraz Stowarzyszeniem Metropolia Bydgoszcz, zachęcamy do udziału w rywalizacji przedsiębiorstw na ilość przejechanych rowerem kilometrów.
Jeśli pracujesz w firmie lub prowadzisz przedsiębiorstwo, którego pracownicy dojeżdżają do pracy rowerem, albo chcesz ich do tego zmotywować, zgłoś się już teraz.
Do rywalizacji będą Wam potrzebne telefony z zainstalowaną aplikacją „Aktywne Miasta”.
Ponadto, należy wysłać zgłoszenie na adres mailowy aktywna@um.bydgoszcz.pl, a w treści wiadomości podać nazwę firmy, nip / krs, adres siedziby, nazwę, która ma widnieć w aplikacji oraz dane kontaktowe do koordynatora akcji (opcjonalnie również logo firmy). W tytule wiadomości należy wpisać „Zgłoszenie do pracy jadę rowerem”. Szczegóły znajdują się w REGULAMINIE.
Dla najlepszej uczestniczki i uczestnika w kategorii open nagrodą jest licznik rowerowy Garmin Edge 530, a za drugie i trzecie miejsce – zestawy gadżetów promocyjnych „Aktywne Miasta”. Natomiast dla najlepszej firmy – lokalny pakiet sponsorski o wartości 15.000,00 zł, dostępny do zrealizowania podczas wydarzenia Rowerowa Stolica Polski 2024.
Do projektu „Do pracy jadę rowerem” można dołączyć w każdej chwili – koniec rywalizacji przewidziany jest na 15 października 2023 roku.
Zapraszamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ