KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe

Dodano: 29.11.2021 Data wydarzenia: 09.12.2021 - 09.12.2021
Dziękujemy za udział w spotkaniu. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Jarosława Ostrowskiego na temat Estońskiego CIT-u w Polskim Ładzie.  
Zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe w ramach KLUBU PRACODAWCÓW. To tu poznajemy nowe informacje i osoby w naszej organizacji. Spotykamy się 9 grudnia 2021 o godz. 18.00 (Fabryka Lloyda ul. Fordońska 156 w Bydgoszczy). Mimo problemów wynikających z pandemii, ulegliśmy prośbom, aby w formie stacjonarnej podyskutować o tym, co aktualnie bardzo trapi przedsiębiorców – o Polskim Ładzie. Wierzymy w to, że wspólnie zrobimy to w bezpieczny sposób!
Nasze rozmowy otworzy wystąpienie eksperta podatkowego Jarosława Ostrowskiego (Kancelaria Ostrowski i Wspólnicy), który przekona nas o tym, dlaczego warto wybrać model opodatkowania w postaci Estońskiego CIT-u. Spotkanie jest przeznaczone dla właścicieli i osób zarządzających firmami. Dla kadr księgowości przygotujemy odrębne spotkanie na temat Polskiego Ładu.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz współpracujących przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. Czekamy na potwierdzenia do dnia 05.12.2021 na platformie członkowskiej lub pod adresem biuro@pracodawcy.info.pl
W dniu 09.12.2021r. o godz. 20:00, po spotkaniu KLUBU PRACODAWCÓW, zachęcamy do udziału w wydarzeniu stand-up’owym, podczas którego wystąpi Paweł Chałupka.  We współpracy z Fabryką Lloyda gwarantujemy możliwość skorzystania z oferty specjalnej dla członków Pracodawców Pomorza i Kujaw i ich gości - rabat 20% od ceny regularnej biletu (bilet można zakupić w Fabryce Lloyda przed wystąpieniem). Przez cały czas wydarzenia będzie można skorzystać z oferty Kantyny Lloyda (restauracja i bar). 
W ramach KLUBU PRACODAWCÓW spotykamy się w grupie pracodawców w celu rozmów o biznesie i nawiązania cennych kontaktów! To dobre miejsce do integracji, bowiem po części merytorycznej korzystamy z oferty kulturalnej Fabryki Lloyda w Bydgoszczy. Spotykamy się w unikatowym miejscu, do tego z poszanowaniem zasad reżimu sanitarnego. Do tego co ważne – z dużym parkingiem tuż przy wejściu! Więcej informacji tutaj: https://www.fabrykalloyda.pl/ .  

CZYTAJ RÓWNIEŻ