KLUB PRACODAWCÓW świątecznie - spotkanie networkingowe - Jak pokonać kryzys i stres?

Dodano: 28.11.2022 Data wydarzenia: 13.12.2022 - 13.12.2022
Jeszcze w grudniu zapraszamy na spotkanie w ramach KLUBU PRACODAWCÓW. Spotykamy się, aby rozwijać relacje biznesowe i dzielić się wiedzą. Tym razem gorąco zachęcamy do udziału, ponieważ KLUB PRACODAWCÓW będzie jednocześnie SPOTKANIEM ŚWIĄTECZNYM! Po eksperckich wystąpieniach, wymienimy się doświadczeniami i będziemy budować relacje w ramach networkingu. Tym razem ze świątecznym przesłaniem ciepła, zdrowia i radości. 
Korzystając z okazji spotkania przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia i końcem roku – chcemy porozmawiać o tym co było ostatnio największym wyzwaniem przedsiębiorców. W biznesie mamy dużo czynników, które generują sytuacje kryzysowe i stres. Jak sobie z tym radzić? O tym na spotkaniu KLUBU PRACODAWCÓW opowiedzą ekspertki:   
Bożena Ciechanowska - trener, coach, psychoterapeuta. Od kilkunastu lat prowadzi szkolenia z zakresu rozwoju osobistego oraz kompetencji biznesowych. Specjalizuje się w szkoleniach liderskich, dotyczących profesjonalnej obsługi klienta oraz kluczowych kompetencji osobistych tj. komunikacja, asertywność, radzenie sobie ze stresem. Od 2010 roku współpracuje z WSG w Bydgoszczy. Jest twórcą i opiekunem merytorycznym dwóch kierunków studiów podyplomowych: Trener i Coach oraz Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Od 8 lat praktykujący psychoterapeuta systemowy, z wiedzą na temat mechanizmów psychologicznych mających wpływ na funkcjonowanie człowieka. Zwolenniczka uczenia się przez doświadczenie, wykorzystująca w nauczaniu aktywizujące grupę metody szkoleniowe. 
W swoim wystąpieniu pt. „Jak pokonać zniechęcenie w obliczu permanentnego stresu?” przedstawi skuteczne metody na radzenie sobie ze stresem i jego negatywnymi skutkami. 
Małgorzata Wojciechowska - menedżer oraz przedsiębiorca z wieloletnim doświadczeniem w firmach związanych z branżą lotniczą, energetyczną, budowlaną oraz ubezpieczeniową. Od ponad 5 lat Dyrektor Działu Zarządzania w Wyższej Szkole Gospodarki. Wykładowca akademicki przedmiotów z zakresu zarządzania. Prowadzi szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, jak zarządzanie sobą w czasie, komunikacja w zespole czy kompetencje społeczne. Współtwórczyni studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie i Coaching. Entuzjastka idei Lifelong Learning oraz networkingu, z którego czerpie energię do działania, pomysły i nawiązuje długotrwałe relacje w myśl zasady win-win. Uważa, że dobre relacje zapewniają efekt synergii, gdzie globalna suma potencjałów w interakcji okazuje się wyższa niż jednostkowe potencjały każdy z osobna.
W swojej prelekcji pt. „Ucz się, ucz Przedsiębiorco czyli jak skutecznie budować odporność na kryzys” przedstawi metody efektywnego uczenia się ludzi dorosłych inspirując jednocześnie do poszerzania perspektywy poprzez zdobywanie nowej wiedzy i kompetencji. 
Zapraszamy na spotkanie networkingowe KLUBU PRACODAWCÓW w dniu 13.12.2022, g. 18.00Spotykamy się w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy (ul. Fordońska 156) – z dużym parkingiem tuż przy wejściu - https://www.fabrykalloyda.pl/ 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz zaproszonych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. Czekamy na potwierdzenia do dnia 08.12.2022 na platformie członkowskiej lub pod adresem biuro@pracodawcy.info.pl

FOTORELACJA

Nasz KLUB PRACODAWCÓW tym razem spotkał się świątecznie! Złożyliśmy sobie życzenia i  podsumowaliśmy ostatnie tygodnie. A że w biznesie nie był to łatwy czas (wiadomo, inflacja, skutki wojny, kryzys energetyczny) – bardzo przydatne  okazały się informacje na temat tego, jak organizować się w stresie. My wczoraj zareagowaliśmy spontanicznie uśmiechem! Dziękujemy Wam za udział, za dobry humor i nadzieję na lepsze jutro. W ramach Klubu Pracodawców widzimy się już w nowym roku. 
Zapraszamy firmy członkowskie w każdy drugi wtorek miesiąca o 18.00 w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ