KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - JAK ZMIENIAJĄ SIĘ ZAROBKI PRACOWNIKÓW W POLSCE? - Aktualności - pracodawcy.info.pl

KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - JAK ZMIENIAJĄ SIĘ ZAROBKI PRACOWNIKÓW W POLSCE?

Dodano: 17.10.2023 Data wydarzenia: 14.11.2023 - 14.11.2023
Listopadowy KLUB PRACODAWCÓW stał się właśnie częścią obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, koordynowanego w naszym regionie przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego.
Wspólnie z Joanną Brzyską, specjalistką firmy Randstad Polska, spróbujemy odpowiedzieć na pytanie jak poradzić sobie z rosnącą presją płacową?
Odczuwane spowolnienie gospodarcze w kraju bez wątpienia wpływa na decyzje w obszarach HR. Nie można też zapomnieć o wysokim poziomie inflacji. Ponadto, w roku 2023 roku dwukrotnie wzrosła płaca minimalna, co stanie się również w 2024. Te wszystkie zjawiska potęgują presję płacową ze strony pracowników, na co pracodawcy powinni aktywnie reagować.
Prowadząca spotkanie Joanna Brzyska to ekspert rynku pracy oraz trener wewnętrzny Randstad Polska. Związana z firmą od 17 lat, obecnie współpracuje z pracodawcami (zarówno dużymi korporacjami jak i SME), wspierając ich w rekrutacjach pracowników różnego szczebla.
KLUB PRACODAWCÓW odbędzie się 14.11.2023, o godzinie 18:00. Po prezentacji przewidziany jest czas na dyskusję oraz networking między uczestnikami wydarzenia.
Jeśli jesteś naszym członkiem, zgłoś swój udział poprzez nasz formularz: LINK
Jeśli nie, zachęcamy do rejestracji poprzez formularz dostępny na stronie Konfeo.pl: LINK
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Spotkanie odbędzie się w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy (ul. Fordońska 156). Obiekt dysponuje dużym parkingiem tuż przy wejściu.
Udział należy potwierdzić do 10 listopada br.!
Do zobaczenia!

RELACJA Z WYDARZENIA

CZYTAJ RÓWNIEŻ