KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - Metodyka design thinking w strategii firmy

Dodano: 26.04.2022 Data wydarzenia: 09.05.2022 - 09.05.2022
Podczas najbliższego spotkania KLUBU PRACODAWCÓW zajmiemy się tematem metodyki design thinking w strategii firmy. Ekspertem, który podzieli się z nami wiedzą jest Radosław Ratajczak, doradca biznesowy, uczestnik programu Top 500 Innovators na Uniwersytecie Stanforda (Dolina Krzemowa), CEO SHOPA sp. z o.o. , inicjator międzynarodowej konferencji Polishopa. 
Chcemy podyskutować o tym, jak projektować wyroby i usługi, w centrum których jest użytkownik i jego potrzeby
. W tworzeniu innowacyjnych rozwiązań odnalezienie odpowiedniej perspektywy jest przecież kluczowe! A inspiracją do zastosowania metodyki design thinking mogą być przykłady z innych firm. Po eksperckim wystąpieniu wymienimy się doświadczeniami i będziemy budować relacje w ramach networkingu.
Zapraszamy na spotkanie networkingowe KLUBU PRACODAWCÓW, w dniu 09.05.2022, g. 17.30 (Fabryka Lloyda w Bydgoszczy, ul. Fordońska 156).

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz współpracujących przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. Czekamy na potwierdzenia do dnia 05.05.2022 na platformie członkowskiej lub pod adresem 
biuro@pracodawcy.info.pl  
W ramach KLUBU PRACODAWCÓW spotykamy się wśród przedsiębiorców w celu rozmów o biznesie i nawiązania cennych kontaktów! To dobre miejsce do integracji. Spotykamy się w unikatowym miejscu – w Fabryce Lloyda, oczywiście z poszanowaniem zasad reżimu sanitarnego. Do tego - co ważne – z dużym parkingiem tuż przy wejściu! Więcej informacji tutaj: https://www.fabrykalloyda.pl/ . 

Zapraszamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ