KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - POCZUJ SIĘ JAK W DOMU - Aktualności - pracodawcy.info.pl

KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - POCZUJ SIĘ JAK W DOMU

Dodano: 21.08.2023 Data wydarzenia: 12.09.2023 - 12.09.2023
KLUB PRACODAWCÓW to idealna okazja do tego, aby wymieniać się zawodowymi doświadczeniami. Tym razem zapraszamy Was do dyskusji na temat aranżacji miejsca pracy.
W roli eksperta wystąpi Pani Joanna Alaborska – działająca od 2002 roku architektka wnętrz oraz badaczka trendów. Dzięki wiedzy z zakresu psychologii oraz teorii barw, pokazuje jak istotny jest wygląd miejsc, w których na co dzień przebywamy. Poza pracą projektantki, chętnie dzieli się swoją wiedzą podczas warsztatów oraz szkoleń.   
Dlatego podczas wrześniowego spotkania porozmawiamy o tym, jak przestrzeń biurowa ma wpływ na efektywność i kreatywność Waszych pracowników. Przekonacie się o tym, co biuro mówi o Was jako pracodawcach. Podpowiemy również jak je mądrze urządzić, żeby wszyscy czuli się jak u siebie w domu.
KLUB PRACODAWCÓW z udziałem Joanny Alaborskiej odbędzie się 12.09.2023, o godzinie 18:00. Po prezentacji przewidziany jest czas na dyskusję oraz networking.
 Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz współpracujących przedsiębiorców, którzy są zainteresowani członkostwem w naszej organizacji. Spotykanie odbędzie się w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy (ul. Fordońska 156). Obiekt dysponuje dużym parkingiem tuż przy wejściu.
 
Udział w spotkaniu wymaga potwierdzenia do 1 września br.!

CZYTAJ RÓWNIEŻ