KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - Wyzwania pracodawcy na rynku pracy - Aktualności - pracodawcy.info.pl

KLUB PRACODAWCÓW - spotkanie networkingowe - Wyzwania pracodawcy na rynku pracy

Dodano: 25.01.2023 Data wydarzenia: 14.02.2023 - 14.02.2023
Na kolejne w tym roku spotkanie w ramach KLUBU PRACODAWCÓW, zapraszamy 14 lutego! Będziemy rozwijać relacje biznesowe i dzielić się wiedzą. Zachęcamy do udziału!
Tym razem będziemy rozmawiali o wyzwaniach pracodawcy na obecnym rynku pracy. Poruszymy tematy, takie jak: systemy wynagradzania i motywacji pracowników, wyzwania podczas rekrutacji i rzeczy, na które trzeba zwrócić uwagę, od czego zacząć budowę strategii personalnej wspierającą strategię firmy, na co zwrócić uwagę przy optymalizowaniu procesów HR-owych w firmie. 
Naszym ekspertem będzie Zbigniew Pietrzak-Stocki
Absolwent Szkoły Trenerów Training Partners oraz szkoły coachingu Moderator. Doradca Zawodowy, organizator licznych inicjatyw, mających na celu połączenie środowiska pracodawców i pracowników. 
24-letnie doświadczenie zdobywał w obszarze doradztwa biznesowego w ramach takich firm jak Startpeople, Grupa Pracuj, Onet, Infopraca czy też jednej z największych Uczelni prywatnych na północy kraju Wyższej Szkoły Gospodarki, w której do dnia dzisiejszego jest wykładowcą. Od 14 lat prowadzi firmę P.W. BLOT zajmującą się outsourcingiem działów sprzedaży 
i zakupów, optymalizacją procesów w firmach oraz rekrutacją pracowników.
Realizował projekty reorganizacji przedsiębiorstw oraz optymalizacji procesów operacyjnych w kluczowych obszarach funkcjonowania: sprzedaży, zakupów, logistyki, produkcji, HR. Wdraża projekty strategiczne i operacyjne poprzez definiowanie i nadzorowanie implementacji kluczowych dla organizacji inicjatyw.
Łącząc wiedzę zgromadzoną w ramach projektów, współpracuje z Zarządami spółek portfelowych w zakresie wzrostu wartości inwestycji. Studiował na Akademii Morskiej w Gdyni na wydziale Organizacji Usług oraz ukończył kierunek inżynierski na wydziale Towaroznawstwo. Studiował również w Wyższej Pomorskiej Szkole Turystyki i Hotelarstwa w Bydgoszczy, kończąc studia licencjackie na kierunku Geografia. Obecnie prowadzi firmę z siedzibą w Inowrocławiu i dwoma oddziałami w Poznaniu i Łucku na Ukrainie.
Prywatnie miłośnik podróży górskich i jazdy na rowerze szukający chwili odpoczynku, budując zestawy z klocków Lego.
Zapraszamy na spotkanie networkingowe KLUBU PRACODAWCÓW w dniu 14.02.2023, g. 13.00Spotykamy się w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy (ul. Fordońska 156) – z dużym parkingiem tuż przy wejściu - https://www.fabrykalloyda.pl/ 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz zaproszonych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. Czekamy na potwierdzenia do dnia 09.02.2023 na platformie członkowskiej lub pod adresem biuro@pracodawcy.info.pl
14.02.2023
Dziękujemy za udział w spotkaniu. Dla wszystkich, którzy nie mogli być z nami, udostępniamy prezentację. Dyskutowaliśmy o tym, jak radzić sobie z rekrutacją i motywowaniem kadry. Nie zabrakło wymiany doświadczeń przy budowaniu strategii personalnej. Dziękujemy za inspirujące rozmowy!

FOTORELACJA

CZYTAJ RÓWNIEŻ