Konferencja Biznes Trendy 2023

Dodano: 12.10.2023 Data wydarzenia: 23.11.2023 - 23.11.2023
Zapraszamy do udziału w konferencji BIZNES TRENDY, która odbędzie się 23 listopada 2023 roku w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.
Biznes Trendy to wydarzenie, na którym spotkamy się już po raz szósty. To tu przedsiębiorcy wymieniają się doświadczeniami i dowiadują się, co zmienia się w trendach biznesowych. Uczestnikami są praktycy świadomi potrzeby zmian, zatem poszukający inspiracji i wiedzy biznesowej.
Szczegółowe informacje o konferencji Biznes Trendy są dostępne na stronie www.biznestrendy.pl. 
Jak co roku, stawiamy tu na różnorodność. Wystąpią ciekawi eksperci związani z marketingiem, transformacją cyfrową, prawem, finansami i zrównoważonym rozwojem. Swój udział potwierdzili m.in. Tomasz Czechowicz, Paweł Tkaczyk, Michał Sadowski, czy Grzegorz Turniak. Wydarzenie poprowadzi Beata Tadla – dziennikarka, wykładowczyni, trenerka mówców.
Podczas Biznes Trendów stawiamy na interakcję z uczestnikami. Każdy będzie miał możliwość zadawania pytań. Zapewnimy też ciekawą przestrzeń do wymiany kontaktów i rozmów biznesowych. To będzie znakomita okazja do networkingu biznesowego, poznawania nowych osób i dyskusji.
Dzięki wsparciu wielu partnerów i sponsorów udział jest bezpłatny, ale wymaga rezerwacji biletu. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Spotkajmy się i porozmawiajmy o biznesie. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ