Nagrodziliśmy najlepszych pracodawców 2022 roku! - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Nagrodziliśmy najlepszych pracodawców 2022 roku!

Dodano: 23.06.2023
Co roku organizuje konkurs „Pracodawca Pomorza i Kujaw”. Tym zaszczytnym tytułem promowani są przedsiębiorcy szczególnie wyróżniający się dobrymi praktykami w relacjach z pracownikami, społeczną odpowiedzialnością biznesu i innowacyjnością.
W tegorocznej edycji konkursu nominowanych zostało ponad 150 przedsiębiorców. Spośród kandydatów, którzy dostarczyli informacje o rezultatach swojej działalności w 2022 roku, kapituła konkursu wyłoniła laureatów w czterech kategoriach: Mikroprzedsiębiorca, Mały Przedsiębiorca, Średni Przedsiębiorca i Duży Przedsiębiorca.
Partnerem wydarzenia jest Bank Gospodarstwa Krajowego.
Nagrody w konkursie „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2022” otrzymali:
Kategoria konkursowa - Mikroprzedsiębiorca 
Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2022” w kategorii Mikroprzedsiębiorca za wprowadzanie na rynek innowacyjnego  narzędzia do terapii seniorów z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości, przy jednoczesnym  dbaniu o dobre relacje z pracownikami otrzymała GRYDSEN spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
ex aequo
Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2022” w kategorii Mikroprzedsiębiorca za wysokie zaangażowanie w doskonalenie umiejętności zawodowych pracowników i i różnorodność działań prospołecznych otrzymała BluSoft Sp. z o.o.
Kategoria konkursowa - Mały Przedsiębiorca 
Wyróżnienie w kategorii Mały Przedsiębiorca za konsekwencję w rozwoju innowacyjnych domów na wodzie z wykorzystaniem rozwiązań z zakresu OZE i sztucznej inteligencji, co gwarantuje wysoko wykwalifikowane miejsca pracy  otrzymała La Mare Sp. z o.o.
Kolejne wyróżnienie w kategorii Mały Przedsiębiorca za indywidualne podejście do każdego pracownika i umiejętne wykorzystanie talentów dla rozwoju gier mobilnych otrzymała VIVID GAMES  SA.
Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2022” w kategorii Mały Przedsiębiorca za wysokie standardy w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz dbałość o ochronę środowiska przy realizacji instalacji OZE otrzymała RAWICOM SA.
Kategoria Średni Przedsiębiorca
Wyróżnienie w kategorii Średni Przedsiębiorca za dzielenie się doświadczeniem w zakresie Lean Management i zaawansowane działania w zakresie wprowadzania produktów bezpiecznych dla społeczeństwa otrzymała Sohbi Craft Poland Sp. z o.o.
Kolejne wyróżnienie w kategorii Średni Przedsiębiorca za szeroki udział w rozwiązywaniu problemów społecznych i dbanie o ochronę środowiska z wykorzystaniem nowoczesnego węzła betoniarskiego otrzymała Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MAT-BUD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2022” w kategorii Średni Przedsiębiorca za wysokie standardy ładu korporacyjnego i wpływ na rozwój edukacji poprzez uruchomienie w regionie Centrów Programowania Robotów Przemysłowych otrzymała Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o.  
Kategoria Duży Przedsiębiorca:
Wyróżnienie w kategorii Duży Przedsiębiorca  za zerwanie relacji biznesowych z rosyjskim agresorem, zaawansowaną pomoc dla Ukrainy oraz rozwój zawodowy pracowników pozwalający na wdrażanie innowacyjnych produktów dla rolnictwa otrzymała Polish Agro Sp. z o.o. 
Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2022” w kategorii Duży Przedsiębiorca za realizację nowych inwestycji skutkujących mniejszym zużyciem zasobów  i zwiększeniem bezpieczeństwa oraz za zapewnianie bardzo dobrych warunków pracy w zespole wielokulturowym otrzymała ABRAMCZYK Sp. z o.o. 
 ex aequo
Tytuł „Pracodawca Pomorza i Kujaw 2022” w kategorii Duży Przedsiębiorca za rozwijanie regionalnego rynku pracy poprzez stworzenie znaczącej ilości wakatów dających możliwość udziału w rozwijaniu innowacyjnej technologii IT odpowiadającej na potrzeby ochrony środowiska i zmian klimatycznych otrzymała  Atos Poland Global Services Sp. z o. o.

CZYTAJ RÓWNIEŻ