Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw

Dodano: 19.06.2024
Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął do naszej organizacji dwie nowe firmy członkowskie.
Są to Horien Medical oraz Decostayle Pro. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat ich działalności:
Historia marki soczewek i płynów pielęgnacyjnych Horien rozpoczęła się w Polsce w roku 2004. Wtedy na rynku soczewek kontaktowych oraz produktów do ich pielęgnacji nie było dużego wyboru. Firma nawiązała więc współpracę z największym azjatyckim producentem wyrobów kontaktologicznych mieszczącym się na Tajwanie. Dzięki jakości i przystępnej cenie produkty marki Horien znalazły stałych odbiorców i cieszą się zaufaniem tysięcy klientów. 
Firma Decostayle istnieje od roku 2003 i specjalizuje się w przygotowaniu oraz tworzeniu prezentacji produktów dla branży wyposażenia wnętrz. Głównym przedmiotem ich działalności jest produkcja wzorników (próbników) materiałów pokryć podłogowych, w szczególności materiałów dywanowych, wykładzin elastycznych, sztucznej trawy, paneli drewnianych, PCV i drewnopodobnych. Decostayle oferuje kompleksową prezentację produktu, począwszy od koncepcji, poprzez projekt, przygotowanie prototypów i produkcję, kończąc na dystrybucji wyrobów gotowych. 
Serdecznie gratulujemy! Jesteśmy przekonani, że przynależność do Pracodawców Pomorza i Kujaw i wynikający stąd dostęp do szerokiej oferty usług biznesowych przyczynią się do dalszego rozwoju ww. przedsiębiorstw oraz utrwalą ich pozytywny wizerunek.

CZYTAJ RÓWNIEŻ