Nowe firmy członkowskie wśród Pracodawców Pomorza i Kujaw

Dodano: 31.10.2023
Z przyjemnością informujemy, że Zarząd Pracodawców Pomorza i Kujaw przyjął do naszej organizacji trzy nowe firmy członkowskie.
Wśród nich znajdują się Marcinkiewicz MSU PublishingF-Trust oraz Centrum Energii Odnawialnej Jerzy Jasionowicz. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat ich działalności:
Marcinkiewicz MSU Publishing to doświadczona agencja w branży marketingu i reklamy, która od prawie dwudziestu lat współpracuje z globalnymi markami korporacyjnymiZespół MSU Publishing tworzą wykwalifikowani specjaliści zarządzania projektami i do spraw finansów, wyszkoleni kierunkowo artyści - graficy, UX designerzy oraz eksperci psychologii reklamy, marketingu cyfrowego i copywritingu. Wśród ich klientów znajdują się między innymi Coca-Cola, Lego, czy Nestle. Do tej pory zaprojektowali i wyprodukowali materiały reklamowe dla takich marek jak Old Spice, Lenor czy Oral-B
F-Trust oferuje produkty oszczędnościowe i inwestycyjne. Będąc firmą prywatną, wchodzą w skład grupy niezwiązanej kapitałowo. Pozwala to zachować całkowitą niezależność w procesie doboru i oferowania Klientom najlepszych produktów. Ich największą wartością są jednak pracownicy, których poza ogromną wiedzą i doświadczeniem, charakteryzuje przede wszystkim pasja do produktów inwestycyjnych.
Centrum Energii Odnawialnej Jerzy Jasionowicz to firma zajmująca się instalacjami fotowoltaicznymi. Ponadto, specjalizują się również w montażu magazynów energii, pomp ciepła oraz systemów klimatyzacji. 
Jesteśmy przekonani, że przynależność do Pracodawców Pomorza i Kujaw i wynikający stąd dostęp do szerokiej oferty usług biznesowych przyczynią się do dalszego rozwoju ww. przedsiębiorstw oraz utrwalą ich pozytywny wizerunek.
Serdecznie gratulujemy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ