ROZMOWY O BIZNESIE -Tele-Fonika Kable S.A.- spotkanie networkingowe

Dodano: 02.06.2022 Data wydarzenia: 21.06.2022 - 21.06.2022
Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu networkingowego Pracodawców Pomorza i Kujaw ROZMOWY O BIZNESIE.  Swoim doświadczeniem tym razem podzieli się firma Tele-Fonika Kable S.A. , wiodący europejski producent kabli i przewodów o znaczącym potencjale rozwojowym. Spółkę na spotkaniu reprezentować będzie Wiesław Mokański, Szef Działu Rozwoju i Technologii Zakładu Bydgoszcz. 

Spotykamy się w dniu
 21.06.2022r. o godz. 9.00 Tele-Fonice Kable S.A.Zakład w Bydgoszczy, ul. Fordońska 152.  Będziemy rozmawiać o działaniach związanych z opracowywaniem i wprowadzaniem do produkcji innowacyjnych produktówPoznamy rezultaty projektu unijnego „Rozbudowa Centrum Badawczo-Rozwojowego Tele-Foniki Kable S.A.” dofinansowanego w ramach Działania 2.1 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Nie zabraknie też czasu na networking, dzięki czemu uczestnicy mają możliwość zapoznania nowych potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. 
Moderatorami spotkania będą Małgorzata Pelc, członek zarządu Pracodawców
 Pomorza i Kujaw oraz Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 10.06.2022 na adres biuro@pracodawcy.info.pl lub poprzez PLATFORMĘ CZŁONKOWSKĄO uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ