Przedsiębiorstwo Gotowe na Przyszłość – bezpłatny kurs PFR

Dodano: 15.06.2022
Gospodarka światowa przechodzi rewolucję technologiczną i energetyczną, a pandemia znacznie przyspieszyła ten proces. Wychodząc naprzeciw wyzwaniom przedsiębiorstw oraz chcąc wesprzeć kadrę menadżerską w procesach transformacji, Polski Fundusz Rozwoju stworzył profesjonalny bezpłatny kurs „Przedsiębiorstwo gotowe na przyszłość” - kompendium wiedzy w formule online. Jest on dostępny na platformie kursy.pfr.pl
Kurs skierowany jest do kadry zarządzającej, która odpowiedzialna jest za budowanie konkurencyjności przedsiębiorstwa i adaptowanie go do pojawiających się trendów. W trakcie 12 nagrań, podzielonych na 5 modułów tematycznych, uczestnicy poznają praktyczne wskazówki i narzędzia do wprowadzania zmian w obszarach: innowacje, cyfryzacja oraz transformacja energetyczna.
Uzyskają odpowiedzi na pytania:
- Jak usprawniać procesy?
- Gdzie szukać oszczędności? 
- Z jakich narzędzi korzystać?
- Jak przekonać zarząd do planowanych zmian? 
Głównym celem kursu jest aktualizacja wiedzy o najnowszych trendach i kierunkach rozwoju w gospodarce oraz przekazanie praktycznych wskazówek, które w przyszłości mogą uchronić przedsiębiorstwo przed potencjalnymi kryzysami.
 Kurs może być cennym źródłem informacji dla wielu obszarów w strukturach firmy, takich jak:
- działy rozwoju innowacji,

- biura strategii,

- business development,

- działy marketingu i public relations,

- IT,

- administracja
,
- HR.
Aby skorzystać z kursu wystarczy zarejestrować się na platformie kursowej. 

Kurs może być wykorzystywany w każdej firmie jako bezpłatne narzędzie szkoleniowe, podnoszące i ujednolicające wiedzę pracowników. Certyfikaty otrzymywane po poprawnym wypełnieniu testu końcowego są dla pracodawcy ważną informacją, że pracownik rozwija się i aktualizuje swoją wiedzę.

CZYTAJ RÓWNIEŻ