Rozmowy o biznesie - Fundacja Pro Omnis - spotkanie networkingowe

Dodano: 31.01.2023 Data wydarzenia: 28.02.2023 - 28.02.2023
Zapraszamy na lutowe spotkanie w ramach cyklu networkingowego Pracodawców Pomorza i Kujaw ROZMOWY O BIZNESIE.   
Spotkamy się z Agnieszką Lange-Olszewską, która na co dzień zarządza Fundacją Pro Omnis. Pani Agnieszka aktualnie szuka do współpracy długoterminowej partnera NZOZ oferującego usługi dietetyczne. Fundacja jest gotowa do składania wspólnych ofert i projektów z takim partnerem. 
Podczas rozmów dowiemy się nad czym pracuje fundacja oraz jak ważna jest dieta jako element zdrowego życia i wsparcie w chorobie. 
Pro Omnis znaczy Dla Wszystkich (Wszystkiego), co symbolizuje, że fundacja ma skupiać wszystkich, którzy mają pomysły, czas, chęci do działania i pracy. Wolontariuszy i „zawodowców”. Celem nadrzędnym jest wspieranie Człowieka, któremu coś się w życiu wydarzyło i taka pomoc jest akurat potrzebna. 
Widzimy się 28 lutego 2023 r. o godz. 09:00 w Talerz Pro Omnis, Toruńska 59, Bydgoszcz, I piętro, budynek Torbydu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności osoby z branży medycznej i opiekuńczej. Po rozmowach nie zabraknie też czasu na networking, który umożliwi zapoznanie nowych potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.
Moderatorem spotkania będzie Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.  
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz zaproszonych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. 
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 21.02.2023 na adres biuro@pracodawcy.info.pl lub poprzez platformę członkowskąO uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane. 
Przewidywany czas spotkania od 09.00 do 11.00. 
Zapraszamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ