Rozmowy o biznesie - KDR Solutions - spotkanie networkingowe

Dodano: 08.03.2023 Data wydarzenia: 23.03.2023 - 23.03.2023
Zapraszamy na marcowe spotkanie w ramach cyklu networkingowego Pracodawców Pomorza i Kujaw ROZMOWY O BIZNESIE.   
Spotkamy się w najnowocześniejszym Laboratorium Nowej Rzeczywistości w firmie KDR Solutions, gdzie doświadczycie świata i kompetencji przyszłości. Będziecie mogli porozmawiać z awatarem, przenosić przedmioty, których nie ma… a reszta niech będzie miłą niespodzianką! Gospodarzami spotkania będą: Marlena Adamska i Tomasz Wujciów oraz Agnieszka Konicz-Kowalska i Karol Zroślak. 
Podczas warsztatów porozmawiamy o kompetencjach przyszłości – czy jesteśmy w stanie przewidzieć i przygotować się na to, co nadchodzi? Pomówimy o zastosowaniu nowych technologii, automatyzacji procesów na rynku pracy i wymaganych umiejętnościach w erze cyfrowej i wirtualnej rzeczywistości. A także podyskutujemy o bilansie kapitału ludzkiego – czy można zmierzyć kompetencje i umiejętności? Poznamy standardy, które w sprawny sposób pozwolą przejść organizacji przez kompletny proces cyklu życia pracownika. Zaprezentowane zostaną także możliwości narzędzia Matryca kompetencji SkillBox. 
Widzimy się 23 marca 2023 r. o godz. 09:00 w KDR Solutions Sp. z o.o., Szajnochy 2, Bydgoszcz, pok. 314. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Po rozmowach nie zabraknie też czasu na networking, który umożliwi zapoznanie nowych potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. 
Moderatorem spotkania będzie Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.  
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz zaproszonych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. 
Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 20.03.2023 na adres biuro@pracodawcy.info.pl lub poprzez platformę członkowskąO uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane. 
Przewidywany czas spotkania od 09.00 do 11.30. 
Z uwagi na praktyczny wymiar spotkania i liczne niespodzianki, liczba miejsc wynosi 10. W przypadku większego zainteresowania, zastrzegamy sobie określenie maksymalnej ilości osób z firmy.
Zapraszamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ