Rozmowy o biznesie - Pizzeria Farfalla - spotkanie networkingowe

Dodano: 01.12.2022 Data wydarzenia: 15.12.2022 - 15.12.2022
Zapraszamy na grudniowe spotkanie w ramach cyklu networkingowego Pracodawców Pomorza i Kujaw ROZMOWY O BIZNESIE.   
Spotkamy się z Karoliną Andryszak, która na co dzień prowadzi w Bydgoszczy włoską Pizzerię Farfalla. Tym razem naszym rozmowom będzie więc towarzyszył prawdziwy włoski klimat i smaki rodem z Italii! Jednak to nie przepis na pizzę będzie tematem naszego spotkania! 
Dowiecie się dlaczego mała pizzeria zdobyła rozgłos w całej Polsce, jak kryzys w postaci pandemii może stać się siłą napędową do działania oraz czy da się prowadzić biznes i jednocześnie prężnie rozwijać działalność charytatywną. Porozmawiamy również o tym jak skutecznie pomagać, aby wartość tej pomocy była jak największa.
Widzimy się 15 grudnia 2022 r. o godz. 11:00 w Pizzerii Farfalla, ul. Lubostrońska 7 w Bydgoszczy (za Polo Marketem).   
Po rozmowach nie zabraknie też czasu na networking, który umożliwi zapoznanie nowych potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.
Moderatorami spotkania będą Małgorzata Pelc, członek zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.  
Przewidywany czas spotkania od 11.00 do 13.00. 
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zachęcamy do zgłoszenia przedstawicieli firm członkowskich oraz zaproszonych przedsiębiorców, którzy chcieliby poznać naszą organizację. 
Czekamy na potwierdzenia do dnia 12.12.2022 na adres biuro@pracodawcy.info.pl lub poprzez platformę członkowską. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ