Seminarium: Krajowy System e-Faktur - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Seminarium: Krajowy System e-Faktur

Dodano: 06.09.2023 Data wydarzenia: 29.09.2023 - 29.09.2023
Wraz z firmą PwC, zapraszamy do udziału w seminarium „Krajowy System e-Faktur. Kluczowe wyzwania podatkowe i techniczne przy wdrożeniu”.
W ramach spotkania eksperci działu prawno-podatkowego PwC, objaśnią kluczowe informacje ustawy dot. Krajowego Systemu e-Faktur, pokażą jak obsługiwać system oraz jak wdrożyć go w przedsiębiorstwie.
Wśród prowadzących spotkanie znajdą się Maciej Nowicki (dyrektor, doradca podatkowy), Andrzej Pałys (dyrektor, doradca podatkowy, doktor prawa), Paulina Samborska (menedżer SAP), Martyna Kalinowska (starszy konsultant) oraz Piotr Brożyński (starszy konsultant).
Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do Dyrektorów Finansowych oraz Głównych Księgowych.
Seminarium odbędzie się w dniu 29 września 2023 r. o godz. 09.30 w Fabryce Lloyda w Bydgoszczy przy ul. Fordońskiej 156.
Udział w seminarium jest bezpłatny. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność wysłania formularza zgłoszeniowego – formularze można wypełniać do 19 września.
Prosimy o zgłaszanie maksymalnie 2 osób z jednej firmy. Pierwszeństwo zgłoszeń mają przedstawiciele firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw.
Zapraszamy!

CZYTAJ RÓWNIEŻ