Spotkanie networkingowe ROZMOWY o BIZNESIE w spółce EKONSTAL

Dodano: 16.08.2021 Data wydarzenia: 30.08.2021 - 30.08.2021
Po przerwie wynikającej z pandemii powracamy z cyklem naszych spotkań networkingowych ROZMOWY O BIZNESIE.  Zachęcamy do udziału w  kolejnym spotkaniu Pracodawców Pomorza i Kujaw.Swoim doświadczeniem tym razem podzieli się Krzysztof Polasik-Lipiński prezes zarządu EKONSTAL Sp. z o.o SK.
 Spotykamy się w zakładzie spółki w Osielsku  przy ul. Słonecznej 21, w dniu 30.08.2021r. o godz. 16.30. EKONSTAL Sp. z o.o SK.  jest jednym z wiodących europejskich producentów zbiorników stalowych i urządzeń przeznaczonych do przechowywania paliw i innych cieczy, takich jak woda, nawozy, substancje chemiczne, gaz płynny. Będziemy mieli okazję poznać międzynarodowe doświadczenie i potencjał produkcyjny EKONSTAL Sp. z o.o SK podczas sesji terapeutycznej w komorze normobarycznej.  Normobaric for Life to komora zlokalizowana w Osielsku, która jest jednym z produktów spółki EKONSTAL. Inspiracją do przygotowania takiego specjalistycznego produktu była chęć stworzenia technologii, która pozwoliłaby na bezinwazyjne i całkowicie bezpieczne wspieranie regeneracji organizmu ludzkiego. Produkt ten to specyficzne urządzenie, w którym utrzymywane są warunki atmosfery znacząco zmienione w stosunku do atmosfery ziemskiej. Są  one idealne do funkcjonowania ludzkiego organizmu, sprzyjając m.in. regeneracji po doznanych urazach i kontuzjach sportowych, poprawie przemiany materii, zmniejszaniu stanów zapalnych, szybszemu leczeniu schorzeń dermatologicznych, likwidacji zmęczenia, poprawie funkcji poznawczych, obniżaniu stresu oksydacyjnego, poprawie jakości snu. 
Spotkanie dedykowane jest przede wszystkim przedsiębiorcom zrzeszonym  w Pracodawcach Pomorza  i Kujaw oraz zaproszonym przez nich partnerom  biznesowym, którzy pragną poznać naszą organizację przed podjęciem decyzji o członkostwie. Moderatorami spotkania będą Małgorzata Pelc, członek zarządu Pracodawców Pomorza i Kujaw oraz Hanna Wygocka, dyrektor biura Pracodawców Pomorza i Kujaw.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Prosimy o zgłoszenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 20.08.2021r.  O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W spotkaniu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby wcześniej zarejestrowane. Ze względu na ograniczenia wynikające z lokalizacji spotkania prosimy o zgłaszanie jednego przedstawiciela z danej firmy członkowskiej. Zwracamy uwagę, iż istnieją medyczne przeciwwskazania co do przebywania w komorze normobarycznej.

ZGŁOŚ SIĘ!

Temat spotkania

Spotkanie networkingowe ROZMOWY O BIZNESIE w EKONSTAL

Termin spotkania

30.08.2021, g. 16.30

Miejsce spotkania

EKONSTAL, Normobaric for Life , ul. Słoneczna 21, Osielsko

CZYTAJ RÓWNIEŻ