Szkolenie: System okresowych ocen pracowniczych, jako narzędzie do oceny kompetencji pracownika. - Aktualności - pracodawcy.info.pl

Szkolenie: System okresowych ocen pracowniczych, jako narzędzie do oceny kompetencji pracownika.

Dodano: 13.02.2023 Data wydarzenia: 21.03.2023 - 21.03.2023
Zapraszamy do udziału w szkoleniu „System okresowych ocen pracowniczych, jako narzędzie do oceny kompetencji pracownika.” w dniu 21.03.2023 roku, godz. 08.30-15.30 Miejsce szkolenia: Hotel Słoneczny Młyn, ul. Jagiellońska 96, Bydgoszcz. 
W obecnie niepewnych gospodarczo czasach dobrze jest posiadać kompetentny zespół pracowniczy, Konieczne jest jednak okresowe weryfikowanie i ocenianie ich działań. Warto wdrożyć w firmie narzędzie, które będzie pomagało nam w tym procesie.

 
Trenerzy: 
Marlena Adamska - 
specjalista w zakresie zarządzania ludźmi w organizacji: trener i konsultant biznesu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na wysokich stanowiskach menedżerskich w obszarze polityki personalnej w polskich firmach. Realizuje usługi szkoleniowe, doradcze i audytoryjne. Zajmuje się również rozwiązaniami systemowymi dla HR. W ramach działalności naukowej prowadzi wykłady na Wyższej szkole Bankowej w Toruniu i w Bydgoszczy. 
 
Agnieszka Konicz-Kowalska - Psycholog, Dyrektor Operacyjny, konsultant w obszarze HR. Ukończyła studia podyplomowe HR Manager oraz międzynarodową certyfikację trenera ACI. Od ponad 12 lat związana z branżą HR zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z pracownikiem w organizacji. Trener umiejętności miękkich. Konsultant w zakresie systemów motywacyjnych, wynagrodzeń, ocen pracowniczych, wartościowania stanowisk. Od kilku lat specjalizuje się również w zakresie wdrażania modeli/matryc kompetencyjnych oraz we wdrażaniu systemów IT usprawniających działanie obszarów HR. 
Cena za udział w szkoleniu jednej osoby:  
- dla firm członkowskich Pracodawców Pomorza i Kujaw 
- 720,00 zł netto + 23% VAT,
- dla pozostałych firm 
- 800,00 zł netto +23% VAT
Uczestnicy dzięki udziałowi w szkoleniu: 
 
  • poznają czym System Okresowych Ocen Pracowniczych,
  • nauczą się w jaki sposób budować ocenę pracownika,
  • dowiedzą się jak zbudować katalog kompetencji i modele kompetencyjne,
  • nauczą się jak wdrożyć proces oceny w organizacji,
  • nauczą się jak wykorzystywać informacje zawarte w SOOP,
  • otrzymają szablon oceny w Excel.

    W celu zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu prosimy o wypełnienie elektronicznego formularza zgłoszeniowego do dnia 13.03.2023r.


OFERTA SZKOLENIA

CZYTAJ RÓWNIEŻ