Webinarium: JAK SKUTECZNIE I NA CZAS WDROŻYĆ PPK W FIRMIE?

Dodano: 03.09.2020 Data wydarzenia: 10.09.2020
Pracodawcy Pomorza i Kujaw wraz z partnerem merytorycznym PFR TFI zapraszają do udziału w bezpłatnym webinarium: JAK SKUTECZNIE I NA CZAS WDROŻYĆ PPK W FIRMIE?
Webinarium pozwoli poznać zasady programu PPK i proces wdrożenia, a także uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące praktycznych aspektów uruchomienia i obsługi PPK w firmach zatrudniających od 20 do 249 osób.
Termin webinarium: 10.09.2020, godz. 10:00 – 12:00
Zgłoszenie uczestnictwa: poprzez rejestrację online LINK
Program:
1. Czym są PPK?
2. Kto wpłaca na PPK i ile można zyskać? Kalkulator dla pracodawców i pracowników, przykładowe zestawienia wpływu wpłat do PPK na wynagrodzenie netto pracownika.
3. Zasady działania PPK.
4. Obowiązki pracodawcy.
5. Harmonogram wdrożenia.
6. Jak przygotować się do wdrożenia?
7. Jak inwestowane są środki zgromadzone w PPK?
8. Wsparcie PFR TFI w zakresie obsługi PPK i realizowania obowiązków po stronie pracodawcy.
Prelegentka:
Katarzyna Chmielak

Dyrektor Departamentu Operacji i Rozwoju Pracowniczych Planów Kapitałowych, PFR TFI.

W PFR TFI odpowiada za rozwój PPK i współpracę z Klientami oraz koordynuje pracę zespołu ds. PPK. 
Posiada bogate doświadczenie w zakresie operacyjnej obsługi funduszy inwestycyjnych – w tym pracowniczych programów emerytalnych, IKE i IKZE, a także grupowych programów oszczędnościowych, które zdobywała w TFI PZU. Odpowiadała za organizację współpracy z pracodawcami (m.in. tworzenie i dostarczanie procedur obsługowych, szkolenia), a także za procesy obsługowe po stronie agenta transferowego. Wdrożyła z sukcesem ok. 200 pracowniczych programów emerytalnych.
Ważne informacje:
- webinarium odbędzie się na platformie online (wymagany dostęp do Internetu oraz urządzenie zdolne do odbioru dźwięku),
- na podany przy zgłoszeniu adres e-mail zostanie wysłany link do szkolenia,
- pierwszeństwo zgłoszeń mają firmy członkowskie Pracodawców Pomorza i Kujaw – do dnia 02.09.2020 link do rejestracji będzie udostępniony tylko firmom członkowskim. Po tym terminie link będzie ogólnodostępny (liczba miejsc jest ograniczona),
- Uczestnicy będą mogli zadawać pytania na bieżąco poprzez czat.

CZYTAJ RÓWNIEŻ