Witamy w związku pracodawców!

Dodano: 16.05.2022
Cieszymy się, że grono firm członkowskich powiększa się! Witamy w naszej organizacji nowe firmy członkowskie:
Randstad Polska Sp. z o.o.
Firma jest liderem branży HR specjalizującym się w usługach doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.Wspiera ludzi i organizacje w osiąganiu ich prawdziwego potencjału. Osiąga to poprzez połączenie siły współczesnej technologii z pasją do ludzi, nazywając swoje podejście human forward.Firma posiada wiele specjalistycznych jednostek działających w takich obszarach jak: rekrutacje stałe i tymczasowe, rekrutacje specjalistyczne i inne. Oferowane przez firmę rozwiązania HR obejmują m.in. outsourcing procesów rekrutacyjnych oraz outplacement. 
www.randstad.com
Grydsen Sp. z o.o. 
 
Firma Grydsen powstała z pasji do pomocy, dzielenia się wiedzą i tworzenia projektów skierowanych do klientów. Grydsen to spółka spin-out, w której pracownicy UKW, CM UMK i WSG w Bydgoszczy pracują nad komercyjnym zastosowaniem swoich doświadczeń naukowych. Grydsen skupia się na wdrażaniu zintegrowanych działań i programów rehabilitacyjnych zapewniających powrót do zdrowia oraz aktywności społecznej i zawodowej w ramach współpracy specjalistów z różnych dziedzin, m.in. z zakresu medycyny, telemedycyny, fizjoterapii, psychologii (tworzących interdyscyplinarne zespoły). Rozwiązania spółki znajdą zastosowanie w diagnostyce, terapii, profilaktyce, rehabilitacji medycznej oraz edukacji chorych i zdrowych, a także w poprawie jakości życia klientów. 
www.grydsen.pl
Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne "FINAKO" Sp. z o.o.  
„FINAKO” to polska marka przetworów warzywnych (buraki, fasolka, sałatki warzywne, ogórki, kapusta i in.), octu oraz musztardy. Jest spadkobiercą tradycyjnych receptur i sposobów produkcji. Stosowane od dziesiątków lat receptury są atutem, a także gwarancją sprawdzonych, smacznych i cieszących się uznaniem klientów wyrobów. W procesie technologicznym spółka nie używa konserwantów, ani innych środków sztucznie poprawiających smak czy wydłużających przydatność do spożycia. Dowodem uznania dla wyrobów firmy jest nadanie im „
Kujawsko - Pomorskiego Znaku Jakości”. 
www.finako.com.pl
Witamy w Pracodawcach Pomorza i Kujaw!

CZYTAJ RÓWNIEŻ