Zapraszamy na konferencję Biznes Trendy!

Dodano: 06.09.2021 Data wydarzenia: 23.09.2021 - 23.09.2021
Pracodawcy Pomorza i Kujaw oraz Agencja Marketingowa TANDEM mają przyjemność zaprosić już po raz czwarty na konferencję BiznesTrendy 2021, która odbędzie się 23 września 2021 r. (czwartek) w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym. Tegoroczna edycja wydarzenia poruszy kwestie nowej rzeczywistości biznesowej, wyzwań w organizacji firmy oraz trendów w biznesie na przykładzie doświadczeń konkretnych marek. Sytuacja związana z pandemią koronawirusa zrewolucjonizowała świat i wymusiła na przedsiębiorcach szereg zmian. Na scenie BiznesTrendy 2021 wystąpią eksperci ze świata nauki i biznesu, którzy podsumują ostatnie miesiące oraz postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak dostosować działalność do nowych realiów rynkowych.
Pragniemy inspirować do dalszego działania i mobilizować do rozwoju. BiznesTrendy kolejny raz będą okazją do poszerzenia praktycznej wiedzy strategicznej i marketingowej. Zapraszamy do poznania programu i prelegentów na www.biznestrendy.pl 
Konferencję poprowadzi Maciej Orłoś. W programie m.in.:
- Jacek Kotarbiński  „Marka 5.0 - trendy w biznesie XXI wieku czy 21 roku?”
- Marta Marczak „Jak budować marki w nieustająco zmieniającej się rzeczywistości?”,
- Jarosław Ostrowski 
„Zarządzanie problemami prawnymi”,
- Tomasz Kruszewski „Przełomowa technologia i bydgoski startup, czyli jak budować globalną markę”,
 
-Krzysztof Marzec
 „Trendy prosto z Google: co nas czeka w marketingu i biznesie w sieci”, 
- Szymon Zdrojewski
 „Transformacja cyfrowa firm produkcyjnych oparta o Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT)”.    
Dzięki zaangażowaniu sponsorów wstęp na tegoroczną edycję konferencji jest bezpłatny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc. Ze względu na obostrzenia związane z sytuacją epidemiologiczną, liczba biletów jest ograniczona. 
Rejestracja na stronie: 
www.biznestrendy.pl  

CZYTAJ RÓWNIEŻ