Akademia Zarządzania Produkcją - pracodawcy.info.pl
Czy chcesz wiedzieć jak usprawnić działanie swojego przedsiębiorstwa i ograniczyć koszty? 

Dołącz do naszej AKADEMII ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ, gdzie teoria działania przedsiębiorstwa, łączy się z praktyką naszych ekspertów.

Szkolenia AKADEMII ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ prowadzone są przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem z zakresu Lean Management, automatyzacji procesów czy komunikacji interpersonalnej. W ramach siedmiu, cyklicznych spotkań dowiesz się, jak udoskonalić dotychczasowe działania, aby Twoja firma mogła się prężnie rozwijać.

Przy zgłoszeniu na minimum 5 szkoleń AKADEMII ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ, otrzymasz dodatkowy rabat w wysokości 5% na każde z nich.

Zdobądź niezbędne narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci odkryć potencjał Twojej firmy na nowo!

Poznaj tematy wszystkich szkoleń!

17 czerwca 2024 | Lean Management - gra symulacyjna

Trener: MARCIN SCHMIDT

Wraz z siódmym, ostatnim spotkaniem cyklu, weźmiesz udział w grze symulacyjnej związanej z Lean Management. 

25 czerwca 2024 | Lean Management w praktyce 

Trenerzy: ANNA KRUSZYŃSKA-PYŚ i MARCIN ZIELIŃSKI 

Znasz zagadnienia Lean Management w teorii i chcesz zobaczyć, jak są wykorzystywane w praktyce? Wraz z piątym spotkaniem z cyklu, zapraszamy Ciebie do nowoczesnej fabryki Sohbi Craft Poland, gdzie stosowanie Lean Management to codzienność

Szkolenia, które się już odbyły

19 marca 2024 | Planowanie i raportowanie produkcji przy wsparciu AI

Trener: KAROL CHĘCIŃSKI

Prawidłowe planowanie i rozliczenie produkcji to klucz do poprawienia wydajności. Dlatego podczas pierwszego szkolenia dowiesz się o nowoczesnych i praktycznych rozwiązaniach, które podniosą wydajność Twojej produkcji. 

26 marca 2024 | Od kolegi do lidera zespołu produkcyjnego

Trener: AGNIESZKA SZCZĘSNA

Bez lidera w zespole, trudno zarządzać jakimkolwiek zespołem pracowników. Wraz z drugim szkoleniem cyklu rozwiniesz umiejętności i kompetencje w obszarze przywództwa oraz poznasz wskazówki przydatne każdemu liderowi.

5 kwietnia 2024 | Zarządzanie zmianą podczas wdrożenia Lean Management

Trener: ROBERT BURDACH

W obecnie niepewnych gospodarczo czasach jedyną pewną jest ciągła zmiana. Jak zatem komunikować o niej swoich pracowników? Dzięki trzeciemu szkoleniu pozyskasz wiedzę na temat zarządzania zmianą przy optymalizacji produkcji i zasobów. 

16 kwietnia 2024 | Problem solving i organizacja pracy

Trener: ANNA STACHNIUK

Aby uniknąć zbędnych kosztów, należy uczynić naszą pracę skuteczniejszą i bardziej efektywną. Dlatego czwarte szkolenie cyklu poświęcimy mechanizmom działań, które prowadzą do skutecznego zarządzania organizacją pracy

28 maja 2024 | TPM, czyli jak zwiększyć wydajność parku maszynowego

Trener: JANUSZ GÓRSKI

Produkcja nie jest w stanie dobrze funkcjonować bez dobrze utrzymanego parku maszyn. Dzięki szóstemu szkoleniu dowiesz się jak zwiększyć wydajność parku maszynowego, dzięki TPM